Alumniportal Deutschland aicina pieteikties stipendijām un atbalsta programmām

28.08.2015

Augustā interneta vietnē Alumniportal Deutschland ir izsludinātas jaunas stipendijas un atbalsta programmas, kurās ir iespēja piedalīties arī Latvijas iedzīvotājiem.

Lasīt vairāk »

Pieejama jauna infografika skolēniem

28.08.2015

Izveidota un publicēta infografika “Tālākās izglītības ceļi pēc 9. un 12. klases”.

Lasīt vairāk »

Piedalies ASEF Jauno līderu samitā “Uzņēmējdarbība un jauniešu nodarbinātība”!

26.08.2015

Līdz 2015. gada 20. septembrim Latvijas jaunie līderi - uzņēmēji, studenti, akadēmisko aprindu pārstāvji u.c. – vecumā no 18 līdz 30 gadiem, ar ļoti labām angļu valodas zināšanām var pieteikties dalībai Āzijas un Eiropas fonda (ASEF) Jauno līderu samitā. 

Lasīt vairāk »

Profesijas ieguvuši pirmie 900 Jauniešu garantijas absolventi

26.08.2015

Kamēr visā Latvijā turpinās uzņemšana Jauniešu garantijas profesionālās izglītības programmās, šovasar profesiju ieguvuši jau pirmie 900 projekta absolventi, kuri mācības uzsāka pērn septembrī. 

Lasīt vairāk »

Vidzemē turpinās uzņemšana Jauniešu garantija izglītības programmās

25.08.2015

Vidzemes reģionā astoņās profesionālās izglītības iestādēs vai to filiālēs notiek uzņemšana projekta Jauniešu garantija izglītības programmās, kurās viena vai pusotra gada laikā bez maksas var apgūt kādu no vairāk nekā 40 profesijām, saņemot stipendiju līdz 115 eiro mēnesī un citas priekšrocības.

Lasīt vairāk »

Rīgā norisināsies starptautisks Erasmus+ seminārs

24.08.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra kā Erasmus+ programmas Nacionālā aģentūra Latvijā izglītības un mācību jomā organizē tematisku starptautisku semināru „Iespējamie risinājumi priekšlaicīgi skolu pametušo jauniešu skaita samazināšanai un pieredze Erasmus+ programmas ietvaros”, kas notiks 2015. gada 15. oktobrī Rīgā.

Lasīt vairāk »

Latgalē jaunieši var kļūt par speciālistiem pieprasītās profesijās

21.08.2015

Latgales reģionā desmit profesionālās izglītības iestādēs vai to filiālēs turpinās uzņemšana projekta Jauniešu garantija izglītības programmās. Tajās viena vai pusotra gada laikā bez maksas var apgūt kādu no 32 Latgales darba tirgū pieprasītām profesijām, saņemot stipendiju līdz 115 eiro mēnesī un citas priekšrocības. Pieteikšanās izglītības iestādēs notiek līdz vasaras beigām. 

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties 2015. gada konkursam „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”

23.07.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina projektu konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”, lai apzinātu, novērtētu un popularizētu oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus.

Lasīt vairāk »

Projektu pieteikumu konkurss Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmā

14.07.2015

Tiek izsludināts papildus konkurss Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmā, projektu iesniegšans termiņš ir 2015.gada 1.oktobris.

Lasīt vairāk »

Izsludināts projektu konkurss Erasmus+ mobilitātei reģionos ārpus ES

29.06.2015

Eiropas Komisija (EK) ir izsludinājusi projektu konkursa otro kārtu programmas Erasmus+ aktivitātē, kas sniedz iespēju Latvijas augstskolām saņemt atbalstu studentu un personāla mobilitātei uz tādiem pasaules reģioniem kā Rietumbalkāni, Vidusjūras dienvidi, Dienvidāfrika un Āzija.  

Lasīt vairāk »

Izsludināta projektu pieteikumu 2. kārta Erasmus+ augstākās izglītības mobilitātei

16.06.2015

Eiropas Komisija (EK)  ir izsludinājusi un Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) paziņo par 2015. gada projektu pieteikumu konkursa 2. kārtu Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta atbalsta programmas Erasmus+ 1. Pamatdarbības aktivitātē KA107 “Personu mobilitāte augstākajā izglītībā starp Programmas un Partnervalstīm”. 

Lasīt vairāk »

Izsludināta „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā" konkursa papildu kārta

31.03.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2015. gada 31. martā izsludina Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas "Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” atklātā konkursa papildu kārtu Latvijas augstākās izglītības iestādēm un zinātniskajām institūcijām.

Lasīt vairāk »

Augstskolas aicinātas pieteikties Erasmus Augstākās izglītības hartai

09.03.2015

Eiropas Komisija (EK) aicina Eiropas augstākās izglītības iestādes pieteikties Erasmus Augstākās izglītības hartai (ECHE – Erasmus Charter for Higher Education), kas sniegs iespēju augstākās izglītības iestādēm piedalīties Eiropas Savienības izglītības, mācības, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ aktivitātēs. 

Lasīt vairāk »

Izsludināts konkurss programmā “OSMOZE”

10.02.2015

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludina projektu pieteikumu konkursu Francijas - Latvijas sadarbības programmā zinātnes un tehnoloģiju attīstības jomās „OSMOZE”.

Lasīt vairāk »

Alumniportal Deutschland aicina pieteikties stipendijām un atbalsta programmām

28.08.2015

Augustā interneta vietnē Alumniportal Deutschland ir izsludinātas jaunas stipendijas un atbalsta programmas, kurās ir iespēja piedalīties arī Latvijas iedzīvotājiem.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties Šveices valdības izcilības stipendijai

14.08.2015

Līdz 2015. gada 16. novembrim Latvijas pētnieki un doktorantūras studenti, kā arī mākslas augstskolu studenti ar iegūtu bakalaura grādu var iesniegt dokumentus, lai piedalītos starptautiskā stipendiju konkursā uz Šveices valdības izcilības stipendijām.

Lasīt vairāk »

Islandes valdība piedāvā stipendijas valodas apguvei

12.08.2015

Līdz 2015. gada 1. decembrim iespējams pieteikties Islandes valdības piedāvātajām stipendijām, lai apgūtu mūsdienu islandiešu valodu kā otro svešvalodu Islandes universitātē Reikjavīkā 2016./2017. akadēmiskajā gadā (no 2016. gada 1. septembra līdz 2017. gada 30. aprīlim). 

Lasīt vairāk »

Varnas Vadības universitāte piedāvā stipendijas

23.07.2015

Varnas (Bulgārija) Vadības universitāte piedāvā 3 stipendijas Latvijas iedzīvotājiem studijām bakalaura studiju programmā.

Lasīt vairāk »

Iespēja piesaistīt finansējumu zināšanu apmaiņai ar ASV

06.07.2015

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds izsludina kārtējo pieteikšanās kārtu Baltijas-Amerikas Dialoga programmai. Šoreiz līdz 1.septembrim Baltijas valstu eksperti un akadēmiskie darbinieki, kā arī nevalstiskās un izglītības organizācijas aicinātas pieteikties stipendijai, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.

Lasīt vairāk »

Divas stipendijas studijām Meksikā 2016. gadā

22.05.2015

Līdz šī gada 7. septembrim Latvijas pilsoņiem iespējams pieteikties Meksikas Savienoto Valstu valdības piedāvātajām divām stipendijām studijām maģistrantūrā, doktorantūrā vai pētniecības darba veikšanai Meksikā 2016. gadā.

Lasīt vairāk »

Viena stipendija maģistrantūras studijām Ķīnā

13.05.2015

Džedzjanas universitāte (Zhejiang University) Ķīnā piedāvā Latvijas studentiem ar bakalaura grādu vienu stipendiju studijām maģistra programmā “Ķīnas studijas”. Pieteikšanās termiņš - šī gada 30. maijs (pieteikšanās termiņš Baltijas valstu studentiem tika pagarināts).

Lasīt vairāk »