Precizēti pieteikšanās dokumenti izglītības iestādēm pieaugušo izglītības projektā

19.03.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) precizējusi mācību programmu pieteikšanas dokumentus pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ceturtās kārtas izglītības iestāžu atlasē, kurā var pieteikties līdz 2019. gada 12. aprīlim.

Lasīt vairāk »

Aicinām zinātniekus pieteikt projektus Francijas - Latvijas sadarbības programmā OSMOZE

15.03.2019

Līdz 2019. gada 31. maijam zinātnieki var iesniegt projektu pieteikumus mobilitātes projektu konkursam Francijas - Latvijas sadarbības programmā OSMOZE zinātnes un tehnoloģiju attīstības jomās. Izglītības un zinātnes ministrija un Francijas institūts Latvijā sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru izsludina pētniecības projektu konkursu Hubert Curien partnerības programmā OSMOZE.

Lasīt vairāk »

Aicinām uz semināru par pieteikšanos Erasmus+ VET hartai

14.03.2019

2019. gada 26. martā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvo semināru par pieteikumu sagatavošanu Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartai (Erasmus+ Vocational Education and Training Mobility Charter) Eiropas Komisijas izsludinātā 2019. gada konkursa ietvaros.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties Slovākijas valdības stipendijām

14.03.2019

Līdz 2019. gada 30. aprīlim iespējams pieteikties Slovākijas valdības stipendijām, lai studētu vai veiktu pētniecības darbu Slovākijā 2019./2020. akadēmiskajā gadā.

Lasīt vairāk »

Baltijas reģiona skolotāji dalās pieredzē par daudzvalodību izglītībā

14.03.2019

Valmieras 2. vidusskolā sadarbībā ar četriem Baltijas valstu partneriem no Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Somijas laika posmā no 2017. gada septembra līdz 2018. gada septembrim īstenoja Nordplus Jauniešu izglītības programmas projektu „Daudzvalodu pasaule - kompetenču apguve un uzlabošana, izmantojot valodu un karjeras izglītību” (Multilingual World - VECTOR to improve competencies through language and career education), kurā apmainījās ar pieredzi daudzvalodības izglītībā un apkopoja un izstrādāja jaunus metodiskos līdzekļus.

Lasīt vairāk »

Aicinām jauniešus pieteikties dalībai prestižajā starptautiskajā domnīcā “Alpbahas forums”

14.03.2019

Latvijas jauniešiem līdz 29 gadu vecumam ir iespēja pretendēt uz stipendijām dalībai prestižajā starptautiskajā domnīcā Alpbahas forums, kas ik gadu norisinās gleznainajā Austrijas ciematā Alpbahā un pulcē politiskos un viedokļu līderus no visas pasaules. Forumā jau iepriekš piedalījušies arī Latvijas valdības pārstāvji. Pasākuma tēma ir “Brīvība un drošība”, un tā laikā notiek ideju apmaiņa semināros, diskusijās, sarunās un tematiskajās sesijās.

Lasīt vairāk »

Rīgā notiks Kosmosa industrijas diena

12.03.2019

2019. gada 20. martā Rīgā notiks Kosmosa industrijas diena jeb Sadarbības partneru meklēšanas pasākums (busines to busines matchmaking event) kosmosa tehnoloģijās, kuru organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Kosmosa aģentūru (EKA), Igaunijas Ekonomikas ministriju un Lietuvas Ekonomikas ministriju.

Lasīt vairāk »

ERA-NET ERA-PerMed izsludina jaunu projektu konkursu personalizētās medicīnas jomā

06.02.2019

Izsludināts jauns projektu konkurss ERA-NET ERA-PerMed par tēmu “Personalizētā medicīna: multidisciplināri pētījumi ar virzību uz ieviešanu” ("Personalised Medicine: Multidisciplinary Research Towards Implementation"), kurš norisinās divās kārtās un pirmās kārtas projektu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 7. marts.

Lasīt vairāk »

Augstskolas var pieteikties Erasmus+ augstākās izglītības hartai

05.02.2019

Eiropas Komisija (EK) aicina Eiropas augstākās izglītības iestādes pieteikties Erasmus+ programmas augstākās izglītības hartai (ECHE – Erasmus Charter for Higher Education), kas sniedz iespēju augstākās izglītības iestādēm piedalīties Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ aktivitātēs.

Lasīt vairāk »

Izsludināts jauns konkurss ERA-NET NEURON smadzeņu slimību un nervu sistēmas saslimšanu jomā

04.02.2019

ERA-NET NEURON ir izsludinājis jaunu projektu konkursu smadzeņu slimību un nervu sistēmas saslimšanu jomā par tēmu “Starptautiski pētniecības projekti par translācijas biomarķieriem smadzeņu saslimšanām”. Projektu konkurss notiks divās kārtās, un projektu iesniegšanas termiņš pirmajā kārtā ir 2019. gada 11. marts.

Lasīt vairāk »

ERA-Net izsludina konkursu kardioloģijas pētījumu jomā

30.01.2019

Izsludināts ERA-CVD projektu konkurss jaunajiem zinātniekiem sirds un asinsvadu slimību pētījumu jomā. Projektus var pieteikt pētniecības konsorciji, kuros pārstāvētas vismaz trīs valstis. Kopējais projektā pieejamais finansējums ir aptuveni 10 miljoni eiro.  Projektu konkurss noritēs vienā kārtā, un pieteikumus jāiesniedz līdz 29. aprīlim.

Lasīt vairāk »

ERA-NET Cofund izsludina konkursu neirodeģeneratīvo slimību jomā

28.01.2019

Izsludināts jauns projektu konkurss “Personalizētā medicīna neirodeģeneratīvajām slimībām”. Atbalstu iespējams saņemt pētījumiem par tādām tēmāk kā alcheimera slimība, parkinsona slimība, prionu izraisītas slimības, spinālā muskuļu atrofija u.c. tēmām. Projektu konkurss noritēs divās kārtās - pirmā posma pieteikumus jāiesniedz līdz 12. martam.  

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikt pētniecības projektus JPI-EC-AMR konkursā

20.12.2018

2018. gada 14. decembrī ir izsludināts JPI-EC-AMR jauns projektu konkurss “Antimikrobiālās rezistences diagnostika un uzraudzība”, kurā projektu uzsākšana paredzēta 2019. gada nogalē.

Lasīt vairāk »

Izsludināts konkurss Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai

19.12.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2019. gada konkursu Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmas profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai, kas sniedz iespēju pieteikties Erasmus+ programmas atbalstam vienkāršotā kārtībā.

Lasīt vairāk »