Jauniešu garantijas programmā sākušās profesionālās meistarklases

23.02.2018

Jaunieši no 10 profesionālās izglītības iestādēm, kuri apgūst darba tirgū pieprasītas profesijas programmā Jauniešu garantija, februārī un martā piedalās Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētajos profesionālās meistarības paraugdemonstrējumos. 

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās Turcijas valdības stipendijām

22.02.2018

Latvijas izglītības institūciju absolventi un topošie šī gada absolventi, kuri vēlas studēt bakalaura, maģistra vai doktora studiju programmās Turcijā, aicināti pieteikties Turcijas valdības stipendijām. Interesentiem jāņem vērā, ka studijas Turcijā notiek turku valodā.

Lasīt vairāk »

Ar Jauniešu garantiju savā vietā

22.02.2018

Sintija Jaņķevica no Rojas savu karjeras ceļu sāka, kad pārcēlās uz Jūrmalu, lai apgūtu savu pirmo profesiju. Toreiz Sintija vēl nebija pārliecināta, vai tas ir īstais aicinājums, bet sev tīkamāku nodarbošanos un skaidrību par tālāko izglītības ceļu ieguva ar laiku, kad izmantoja bezdarbnieces priekšrocības un vēlāk nonāca programmā Jauniešu garantija.

Lasīt vairāk »

VIAA izstādē Skola 2018 iepazīstinās ar izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs

20.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina apmeklēt iestādes stendu izstādē Skola 2018, kas no 23. līdz 25. februārim notiks Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā. VIAA stendā interesenti varēs uzzināt par izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs, kā arī iepazīties ar noderīgiem resursiem karjeras veidošanas ceļā.

Lasīt vairāk »

Nākamā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem gaidāma marta vidū

19.02.2018

Janvārī un februārī mācības ES fondu pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" uzsākuši 3695 strādājošie iedzīvotāji, kas mācībām pieteicās pērnā gada rudenī. Nākamā pieteikšanās gaidāma šī gada pavasarī - marta vidū, kad iepriekš piedāvāto četru nozaru vietā iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības nu jau 12 dažādās nozarēs.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties starptautiskās sadarbības pasākumam Bulgārijā

19.02.2018

Laikā no 2018. gada 27. līdz 31. maijam Bulgārijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Making the classroom more inclusive for students with additional needs  Sofijā, Bulgārijā.

Lasīt vairāk »

Aicinām pieteikties tematiskajam semināram Zviedrijā

19.02.2018

Laikā no 2018. gada 3. līdz 4. maijam Zviedrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Fast track to employment for immigrants  Stokholmā, Zviedrijā.

Lasīt vairāk »

Izsludināts ERA-NET Cofund konkurss personalizētās medicīnas jomā

16.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka 2018. gada 9. februārī izsludināts ERA-NET Cofund konkurss personalizētās medicīnas jomā (ERA PerMed) un pirmās kārtas projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2018. gada 10. aprīlim.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikumu atlases 2. kārta pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai

05.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina atklātu 2. atlases kārtu pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai. Pētniecības pieteikumus var iesniegt Latvijā reģistrētas zinātniskās institūcijas un komersanti.

Lasīt vairāk »

Līdz janvāra beigām var iesniegt politikas inovāciju projektu pieteikumus Erasmus+ konkursā profesionālās izglītības un mācību jomā

09.01.2018

Eiropas Komisija (EK) atgādina par iespēju organizācijām iesniegt projekta pieteikumus Erasmus+ 3. pamatdarbības aktivitātē „Atbalsts politikas reformai”, kas paredz kopīgu kvalifikāciju izstrādi vai uzlabošanu profesionālās izglītības un mācību jomā (PIA).

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties finansiāla atbalsta saņemšanai starptautisku vasaras skolu rīkošanai

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina Latvijas augstākās izglītības institūcijas līdz 2018. gada 31. janvārim pieteikties finansiāla atbalsta saņemšanai starptautisku vasaras skolu organizēšanai. 

Lasīt vairāk »

Aicinām iesniegt projektus programmā "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to"

12.12.2017

Līdz 2018. gada 10. aprīlim indivīdi un organizācijas aicinātas pieteikt projektus kopīgiem pētījumiem un inovatīvām aktivitātēm Apvārsnis 2020 programmā "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to".

Lasīt vairāk »

Izsludināts konkurss Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai

23.11.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2018. gada konkursu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai, kas sniedz iespēju pieteikties Erasmus+ programmas atbalstam vienkāršotā kārtībā.

Lasīt vairāk »

Izsludināts jaunais EuroNanoMed III konkurss

15.11.2017

2017. gada 14. novembrī izsludināts EuroNanoMed III projektaEuropean Innovative Research & Technological Development Projects in Nanomedicine” devītais pētniecības projektu konkurss, lai atbalstītu starptautisko zinātnisko sadarbību un izcilus pētniecības projektus.

Lasīt vairāk »