Pirmsskolu skolotāji un vadītāji var pieteikties semināram Valensijā

16.10.2019

Laikā no 2019. gada 10. līdz 13. decembrim Spānijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – mācību vizīti "Agrīnā pirmsskolas izglītība un aprūpe" (“Enhancing Early Childhood Education and Care”) Valensijā, Spānijā.

Lasīt vairāk »

Notiks konference par aktualitātēm ES programmās Apvārsnis 2020 un Apvārsnis Eiropa

15.10.2019

2019. gada 7. un 8. novembrī notiks nākamajai Eiropas Savienības (ES) pētniecības un inovācijas programmai Apvārsnis Eiropa veltīta konference "Towards Horizon Europe Implementation in Latvia". Pasākums norisināsies Latvijas Universitātes Zinātņu mājas zālē Alfa un pulcēs augsta līmeņa profesionāļus, politikas veidotājus, zinātnisko institūciju vadītājus, zinātniekus un citus interesentus.

Lasīt vairāk »

Aicinām apmeklēt meža nozares seminārus

15.10.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Kokrūpniecības federācijas biedru -  asociāciju “Latvijas Mēbeles” no 2019. gada 31. oktobra uzsāk šī mācību gada nozaru semināru ciklu “Koks ir labs”, kurā interesentus iepazīstinās ar mežsaimniecības un kokapstrādes nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, kā arī sniegs informāciju par darba un prakses vietām, darba tirgus prasībām un profesionālās izglītības apguves iespējām.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļā iepazīst nākotnes profesijas un prasmes

14.10.2019

No 14. līdz 18. oktobrim 83 Latvijas pilsētās un novados norisinās Karjeras nedēļa, kuru jau septīto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Šī gada tēma ir nākotnes profesijas un prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļas laikā Latvijas izglītības iestādēs notiek dažādi ar profesiju iepazīšanu un izvēli saistīti pasākumi, radošās darbnīcas un diskusijas, kurās akcentēta mākslīgā intelekta un tehnoloģiju loma nākotnes profesijās.

Lasīt vairāk »

Turpinās pieteikšanās reģionālajiem ECVET semināriem Daugavpilī un Cēsīs

10.10.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2019. gadā aicina ikvienu interesentu piedalīties reģionālajos semināros „Kāpēc ECVET?”, kuros var uzzināt vairāk par ECVET - Eiropas kredītsistēmu profesionālajai izglītībai, kā arī uzdot un noskaidrot sev interesējošos jautājumus.

Lasīt vairāk »

Svinīgā ceremonijā sveic Latvijas komandu par panākumiem konkursā WorldSkills 2019

08.10.2019

Otrdien, 8. oktobrī, SkillsLatvia komandas konkursantus par panākumiem prestižajā pasaules mēroga jauno profesionāļu meistarības konkursā WorldSkills 2019 svinīgi sveica izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Pateicības rakstus par ieguldījumu konkursantu panākumu un prasmju veicināšanā ministre pasniedza arī komandas ekspertiem, pedagogiem un atbalstītājiem.

Lasīt vairāk »

Iespēja apmeklēt Apvārsnis 2020 informācijas dienu par intelektuālo īpašumu

08.10.2019

2019. gada 21. oktobrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) kā Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts sadarbībā ar Latvijas Organiskās sintēzes institūtu  organizē  informatīvo dienu “Intelektuālā īpašuma menedžments programmas Apvārsnis 2020 projektos”. 

Lasīt vairāk »

Latvijā norisināsies Erasmus dienu pasākumi

08.10.2019

Latvijas Erasmus+ projektu īstenotāji pirmo reizi piedalīsies Eiropas mēroga iniciatīvā “Erasmus dienas”, organizējot pasākumus, kuros dalīsies ar Erasmus+ projektu rezultātiem un ieguvumiem no starptautiskās mobilitātes, vienlaikus izceļot Eiropas vērtības. “Erasmus dienas” notiks no 10. līdz 12. oktobrim, un šobrīd festivāla pasākumu kartē jau reģistrēti vairāk nekā 35 pasākumi visā Latvijā.

Lasīt vairāk »