Intervija ar Erasmus vēstnieci Latvijā

28.12.2011

"Vēstniekiem vairāk jārunā par Erasmus studiju akadēmisko kvalitāti," saka Madara Apsalone. Madara šobrīd strādā Finanšu ministrijā, darbojas divās nevalstiskajās organizācijās, tikko kā ieguvusi savu otro maģistra diplomu un kļuvusi par Erasmus vēstnieci Latvijā.

Lasīt vairāk »

Itālijas garša

11.11.2011

Mūs ļoti piesaistīja Vidusjūras zemju iedzīvotāju mentalitāte un atvērtība. Cerībā uz draudzīgu un ne tikai formālu komunikāciju ar ārzemju kolēģiem, ieradāmies Itālijā.

Lasīt vairāk »

Veterinārmedicīnas prakse Tartu

11.11.2011

Tagad Tartu mēs varam arī saukt par vēl vienām mājām, kur mēs nebūsim svešas.

Lasīt vairāk »

Trīs mēneši kaimiņvalstī, Lietuvā

11.11.2011

Ja kāds izvēlas studēt Lietuvā, tad jārēķinās, ka ir jāprot divas valodas – angļu un krievu. Pasniedzēji ar mums sazinājās krieviski, bet jaunieši runāja galvenokārt angliski. 

Lasīt vairāk »

Īsā, tomēr ārkārtīgi vērtīgā pieredze

08.11.2011

Ierodoties Stokholmā mani pārņēma liels prieks, redzot pilsētu, kurā būs jāpavada nākamie četri mēneši. 

Lasīt vairāk »

Praktisks ceļvedis studijām Lapzemē

08.11.2011

Rovaniemi ir domāta tiem, kam patīk miers, ziema un sniegotas kupenas, vēli rīti, atsaucīgi pasniedzēji un mājas ballītes.

Lasīt vairāk »

Studijas Dānijā, prakse Austrijā

25.10.2011

Esmu izmantojis abas Erasmus programmas sniegtās iespējas, proti, esmu vienu mācību gadu pavadījis Dānijā (Aalborgā), studējot dizainu un tehnoloģijas; kā arī esmu bijis praksē Austrijā, kas ilga 9 mēnešus.

Lasīt vairāk »

„Āfrika Eiropā” jeb manas gaitas Rumānijā

25.10.2011

Tik daudz dzirdēts par vampīru un Drakulas zemi, ne mazums joku par rumāņiem... Esmu šeit jau gandrīz divus mēnešus, kuru laikā joks „gribi redzēt Āfriku Eiropā - aizbrauc uz Rumāniju“* ir ne vienreiz vien apstiprinājušies.

Lasīt vairāk »