Diploma pielikuma atzinības zīmes īpašnieks - Transporta un sakaru institūts

27.12.2012

Transporta un sakaru institūts (TSI) Diploma pielikuma atzinības zīmi saņēma 2005. gadā un periodā no 2011.-2014.gadam.

Lasīt vairāk »

Erasmus prakse – pieredze, karjera, nākotne

27.12.2012

Tālajā 1862. gadā, kad darbu sāka pirmā daudznozaru tehniskā augstskola tā laika Krievijas impērijā, studijas notika vācu valodā, augstskolā strādāja virkne starptautiski atzītu mācībspēku, viņu vidū – pasaulslaveni inženierzinātnieki, ķīmiķi, ekonomisti, arhitekti. Cauri trim gadsimtiem augstskolas sienās skanējušas daudzas valodas – vācu, krievu, latviešu, angļu.

Lasīt vairāk »

LLU piecu gadu laikā īstenota 151 mobilitāte

19.12.2012

Pateicoties jaunajai aktivitātei Mūžizglītības/ERASMUS programmā „Personāla pieredzes apmaiņa”, LLU izdevies iesaistīt jaunus dalībniekus ERASMUS mobilitātē, kā arī palielināt mobilitāšu skaitu. Lielā mērā to sekmēja arī ERASMUS programmas finansiālais atbalsts.

Lasīt vairāk »

Dalība Erasmus programmā dod iespēju saliedēt komandu un palielināt starp kultūru komunikācijas prasmi

17.12.2012

SSE Riga ir ļoti starptautiska augstskola gan administrācijas un pasniedzēju gan studentu sastāva līmenī. Tā kā augstskola ir ļoti neliela tad esošais personāls daudzas funkcijas apvieno un kā mēs nereti sakām strādā zem divām vai pat vairāk cepurēm.

Lasīt vairāk »

Erasmus Universitātes hartas pieteikuma sagatavošanā ļoti palīdzēja VIAA organizētais seminārs

17.12.2012

Par iespēju piedalīties Erasmus programmā mūsu augstskolā - Laterāna Pontifikālās universitātes filiāle Rīgas augstākais reliģijas zinātņu institūts (RARZI) - bijām jau iepriekš domājuši, iepazīstot, kā citas augstskolas ar šīs programmas palīdzību attīsta starptautiskos sakarus. 2011.gadā ieguvām Erasmus Universitātes hartu.

Lasīt vairāk »

Juridiskā koledža: ERASMUS Universitātes hartu saņēmām 2011.gadā

17.12.2012

Juridiskā koledža savu darbību uzsāka 2000.gadā. Sākumā koledža nodrošināja studijas tikai vakara un neklātienes nodaļā un tikai vēlāk uzsāka arī studiju realizāciju dienas nodaļā. Šis arī ir viens no pamatojumiem, kāpēc ERASMUS programmai esam pievienojušies tik vēlu.

Lasīt vairāk »

Latvijas Mākslas akadēmijai 14 gadu darbības laikā noslēgti vairāk kā 80 līgumi ar partneraugstskolām Eiropā

14.12.2012

Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) Erasmus programmā piedalās kopš 1998. gada. Vairāk nekā desmit gadu pieredzes laikā, strādājot ar Erasmus programmu, LMA ir noslēgusi divpusējos sadarbības līgumus ar vairāk kā 80 partneraugstskolām Eiropā.

Lasīt vairāk »

Latvijas Jūras akadēmijas pieredze Erasmus prakses mobilitātes organizēšanā

14.12.2012

Latvijas Jūras akadēmijas  (LJA) studējošo prakses ir neatņemam studiju programmu sastāvdaļa, jo studiju programmas tiek organizētas saskaņā ar Jūrnieku sagatavošanas, sertificēšanas un sardzes pildīšanas kodeksa (STCW kodekss) prasībām, kas paredz vismaz 6 mēnešu jūras praksi Kuģu inženieru nodaļas studentiem un vismaz 12 mēnešus ilgu jūras praksi Kuģu vadīšanas nodaļas studentiem.

Lasīt vairāk »