Apbalvo radošo darbu konkursa „Eiropa skolā” laureātus

10.05.2012

Šodien, 10. maijā, Latvijas Kara muzejā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) apbalvo 30 bērnu un jauniešu radošo darbu konkursa „Eiropa skolā” laureātus. Šogad konkursa žūrija kopā vērtēja 522 darbus, kas atklāja jauniešu izpratni par gados vecāku cilvēku vietu un lomu sabiedrībā.

Konkursa laureāti pārstāv skolas no Preiļiem, Iecavas, Zilupes, Liepājas, Valmieras, Kuldīgas, Jelgavas, Rēzeknes, Limbažiem, Rīgas un citām Latvijas pilsētām un novadiem. Pilns laureātu saraksts publicēts mājas lapas sadaļās:

 

Pirmo trīs vietu ieguvēji vecuma grupā no 6 līdz 10 gadiem balvā saņem ģimenes biļeti uz Līvu akvaparku, grupā no 11 līdz 15 gadiem - piedzīvojuma parka „Meža kaķis” dāvanu karti, bet vecuma grupā no 16 līdz 20 gadiem – iespēju doties uz starptautisku vasaras nometni Austrijā vai Vācijā. Savukārt godalgoto audzēkņu skolotāji kā pateicību par bērnu virzīšanu un atbalstīšanu radošo darbu tapšanā saņem dāvanu kartes grāmatnīcā „Jānis Roze”.

Konkursā bērni un jaunieši ar literāro vai vizuālo darbu palīdzību pauda savu skatījumu par tēmām: „Ko es varu iemācīties no gados vecākiem cilvēkiem?” un „Kā es varu palīdzēt gados vecāka cilvēka ikdienu padarīt interesantāku?”.

Visu konkursantu iesniegtos darbus līdz 2012.gada 25.maijam būs iespējams bez maksas apskatīt izstādē Latvijas Kara muzeja telpās.