Apskatāma fotogalerija no „Eiropa skolā” apbalvošanas ceremonijas

16.06.2010

Publicēta fotogalerija no radošo darbu konkursa „Eiropa skolā” laureātu apbalvošanas ceremonijas, kas notika  šī gada 9.jūnijā Rīgas domē. Fotogalerija apskatāma VIAA mājas lapas sadaļā: Eiropa skolā » 2010.gada konkurss » Apbalvošanas foto galerija.

Ir zināmi konkursa „Eiropa skolā” rezultāti

09.06.2010

Ir zināmi bērnu un jauniešu radošo darbu konkursa „Eiropa skolā” rezultāti.  Ar laureātu sarakstu, kā arī vizuālajiem un literārajiem darbiem varat iepazīties VIAA mājas lapas sadaļā: Eiropa skolā » 2010.gada konkurss. No šodienas līdz 12. jūlijam visu 434 konkursam iesniegto darbu izstādi varēs apskatīt arī Rīgas domē (Rātslaukums 1).

Lasīt vairāk »

Apbalvos bērnu un jauniešu radošo darbu konkursa „Eiropa skolā” uzvarētājus

08.06.2010

Trešdien, 9. jūnijā, plkst. 13:00 Rīgas domes (Rātslaukums 1) otrajā stāvā atklās Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) rīkotā bērnu un jauniešu radošo darbu konkursa „Eiropa skolā” izstādi. Tajā būs aplūkojami visi 434 konkursā iesniegtie darbi – 241 vizuālais darbs un 193 literārie darbi. Labāko darbu autorus un pedagogus svinīgajā pasākumā apbalvot ir uzaicināta izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe un VIAA pārstāvji.

Lasīt vairāk »

Noslēgusies konkursa „Eiropa skolā” darbu iesniegšana

13.04.2010

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) bērnu un jauniešu radošo darbu konkursā „Eiropa skolā” ir saņēmusi 434 darbus. Pirmsskolas vecuma bērni un Latvijas izglītības iestāžu izglītojamie vecumā no 5 līdz 20 gadiem savu skatījumu uz tēmām „Kā es varu palīdzēt grūtībās nokļuvušajiem cilvēkiem?” un „Ja pasaulē nevaldītu nabadzība” pauduši 193 literāros darbos un 241 vizuālā darbā.

Lasīt vairāk »

Aicinām bērnus un skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa Skolā”

25.02.2010

Aicinām pirmsskolas vecuma bērnus un skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa Skolā”. Konkursa uzdevums ir izveidot individuālu radošo, literāro (stāstu, eseju, dzejoli, pasaku u.tml.) vai vizuālo darbu (zīmējumu, gleznojumu, datorgrafiku, komiksu, kolāžu u.tml.) par kādu no šī gada konkursa tēmām. Vairāk informācijas VIAA mājas lapas sadaļā: Eiropa skolā » 2010.gada konkurss.