Apbalvo bērnu un jauniešu radošo darbu konkursa uzvarētājus

09.05.2013

Šodien, 9. maijā, plkst. 11.00 Rīgas Kongresu nama Mazajā zālē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) apbalvoja bērnu un jauniešu radošo darbu konkursa „Eiropa skolā” laureātus un atklāja darbu izstādi. Konkursa žūrija kopā vērtēja vairāk nekā 200 darbu, kas atklāja jauniešu izpratni par kopīgo un atšķirīgo Eiropā un Latvijā.

Lasīt vairāk »

Noslēgusies konkursa „Eiropa skolā” darbu vērtēšana

29.04.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) bērnu un jauniešu radošo darbu konkursā „Eiropa skolā” ir saņēmusi 231 darbu. Latvijas izglītības iestāžu izglītojamie vecumā no 6 līdz 20 gadiem savu skatījumu uz tēmām „Kopīgais un atšķirīgais Eiropā un Latvijā” un „Mana valsts - tava valsts” pauduši 94 literāros darbos un 137 vizuālos darbos.

Lasīt vairāk »

Noslēgusies konkursa „Eiropa skolā” darbu iesniegšana

09.04.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) bērnu un jauniešu radošo darbu konkursā „Eiropa skolā” ir saņēmusi vairāk nekā 200 darbus.

Lasīt vairāk »

Aicinām bērnus un jauniešus piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa skolā”

01.03.2013

Aicinām Latvijas izglītības iestāžu izglītojamos piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa skolā”.
Konkursa uzdevums ir izveidot individuālu radošo literāro darbu (stāstu, eseju, dzejoli, pasaku u.tml.) vai vizuālo darbu (zīmējumu, gleznojumu, datorgrafiku, komiksu, kolāžu u.tml.) par kādu no šī gada konkursa tēmām.

Lasīt vairāk »