Aicinām pieteikties dalībai Eiropas Moderno valodu centra rīkotajā seminārā Austrijā

14.02.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina pieteikties pārstāvi dalībai Eiropas Moderno valodu centra (EMVC) rīkotajā darba seminārā „Valodas uzņēmumu darbības kvalitātes celšanā” (LINCQ – Languages in corporate quality) EMVC vidēja termiņa programmas aktivitāšu 2012.-2015. gadam ietvaros.

Seminārs notiks no 2013.gada 24.-26.aprīlī Grācā, Austrijā, tā darba valodas ir angļu un franču valoda. Darba seminārā ir plānota aktīva līdzdalība un diskusijas par tēmu.

Seminārs paredzēts jebkurai ieinteresētajai pusei, kas iesaistīta valodu apmācībā un novērtēšanā, jo īpaši uzņēmējdarbības sektorā, kā arī indivīdi un iestādes, kas sertificē uzņēmumu darbības kvalitāti.

Prasības pretendentiem saskaņā ar EMVC noteikto skatiet šeit: lincq_ws2013_description_e.doc?d=files/news/18545/lincq_ws2013_description_e.doc

Lūdzam uzmanīgi iepazīties ar informāciju par projektu, kura ietvaros tiek rīkots šis seminārs: http://www.ecml.at/lincq

Pretendentu atlasi rīko VIAA, un pieteikšanās termiņš ir 2012.gada 22.februāris.

Semināra dalībniekam tiks atmaksāti ceļa izdevumi ekonomiskajā klasē un piešķirti 100 eiro par katru pasākuma dienu, kas nosegs ar uzturēšanos un vietējā transporta izmantošanu saistītos izdevumus.

VIAA iesniedzamie dokumenti ir CV un motivācijas vēstule (latviešu valodā). Motivācijas vēstulē jānorāda atbilstība EMVC noteiktajam semināra dalībnieka profilam un seminārā iegūtās informācijas un atziņu izplatīšanas veidi.

Dokumenti ar norādi „Dalībai EMVC seminārā 2013/4” jānosūta:

  • uz e-pastu gunta.tralmaka@viaa.gov.lv;
  • vai pa faksu 67814344;
  • vai iesniedzot personīgi vai nosūtot uz Valsts izglītības attīstības aģentūru, Vaļņu ielā 1, Rīgā, 5.stāvā.

Papildu informācija:

Eiropas Moderno valodu centrs ir unikāla Eiropas Padomes izveidota institūcija, kuras misija ir atbalstīt inovatīvu un kvalitatīvu svešvalodu mācīšanu, kā arī palīdzēt eiropiešiem aizvien efektīvāk apgūt svešvalodas.