VIAA izstādē Skola 2018 iepazīstinās ar izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs

20.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina apmeklēt iestādes stendu izstādē Skola 2018, kas no 23. līdz 25. februārim notiks Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā. VIAA stendā interesenti varēs uzzināt par izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs, kā arī iepazīties ar noderīgiem resursiem karjeras veidošanas ceļā.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties starptautiskās sadarbības pasākumam Bulgārijā

19.02.2018

Laikā no 2018. gada 27. līdz 31. maijam Bulgārijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Making the classroom more inclusive for students with additional needs  Sofijā, Bulgārijā.

Lasīt vairāk »

Aicinām pieteikties tematiskajam semināram Zviedrijā

19.02.2018

Laikā no 2018. gada 3. līdz 4. maijam Zviedrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Fast track to employment for immigrants  Stokholmā, Zviedrijā.

Lasīt vairāk »

Erasmus+ projektā rosina skolēnu interesi par vidi un tās aizsardzību

15.02.2018

Ogres Valsts ģimnāzija ar partnervalstīm no Eiropas īstenoja Erasmus+ projektu “Vide mums apkārt kā izaicinājums un atbildība”, lai rosinātu skolēnu interesi par vidi un tās aizsardzības nepieciešamību.

Lasīt vairāk »

Nodarbības ārpus skolas pozitīvi ietekmē mācīšanos

14.02.2018

No 2015. gada 1. septembra  līdz  2018. gada 31. augustam  Dagdas  vidusskola  kopā  ar  sadarbības skolām no Austrijas, Čehijas un Horvātijas īsteno  Erasmus+  projektu "Nodarbības  ārpus skolas", kurā secināts, ka nodarbības ārpus skolas pozitīvi ietekmē mācīšanos, un zināmas iemaņas noder ne tikai mācību procesā, bet arī tālākajā dzīvē.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties starptautiskās sadarbības pasākumam Vācijā

13.02.2018

Laikā no 2018. gada 13. līdz 15. maijam Vācijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Promoting citizenship and tolerance through international school cooperation“ Veimārā, Vācijā.

Lasīt vairāk »

Pieejamas Erasmus+ skolu apmaiņas partnerību tiešsaistes pieteikuma formas

07.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) ir sagatavojusi Erasmus+ programmas 2018. gada projektu konkursa skolu apmaiņas partnerību KA229 tiešsaistes pieteikuma formas.

Lasīt vairāk »

Pieejamas Erasmus+ stratēģisko partnerību pieteikumu veidlapas

06.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija ir sagatavojusi Erasmus+ programmas 2018. gada projektu konkursa pamatdarbības Nr.2 (KA2) "Stratēģiskās partnerības" pieteikumu elektroniskās veidlapas. 

Lasīt vairāk »