Izsludināts 2018. gada konkurss Erasmus+ projektu pieteikumiem

13.11.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2018. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmā izglītības un mācību jomā. Konkursā aicinātas piedalīties organizācijas, kuras darbojas vispārējās, profesionālās, augstākās un pieaugušo izglītības sektoros.

Lasīt vairāk »

Aicinām piedalīties starptautiskā konferencē par ECVET mūžizglītības kontekstā

03.11.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ceturtdien, 2017. gada 30. novembrī, aicina profesionālās un pieaugušo izglītības sektora pārstāvjus, izglītotājus, politikas veidotājus, sociālos partnerus, darba devējus un citus interesentus uz ECVET (Eiropas kredītsistēma profesionālajai izglītībai un mācībām) starptautisko konferenci „ECVET mūžizglītības kontekstā”, kas norisinās Eiropas profesionālo prasmju nedēļas laikā.

Lasīt vairāk »

Zināmi Erasmus+ augstākās izglītības starptautiskās sadarbības centralizēto aktivitāšu 2017. gada konkursa rezultāti

25.10.2017

Erasmus+ augstākās izglītības starptautiskās sadarbības centralizēto aktivitāšu 2017. gada projektu konkursā apstiprināti desmit projekti ar Latvijas augstākās izglītības institūciju dalību. Erasmus+ 2. pamatdarbības aktivitātē „Kapacitātes stiprināšana augstākajā izglītībā partnervalstīs” apstiprināti divi projekti, kuros Latvijas augstskolas ir kā projekta koordinatori, taču septiņos - projektu partneri, kā arī apstiprināts viens Žana Monē aktivitātes projekts.

Lasīt vairāk »

Vēl līdz 27. oktobrim aicinām pieteikt dalību Erasmus+ starpsektoru tematiskajā seminārā Polijā

25.10.2017

Laikā no 2017. gada 29. novembra līdz 1. decembrim Polijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) - starpsektoru tematisko semināru "Behind the scenes of teachers’ education – new challenges in Europe”  Varšavā, Polijā.

Lasīt vairāk »

Aicinām pieteikties skolas un organizācijas bezmaksas mācībām par Erasmus+ finansēšanas iespējām

24.10.2017

30. oktobrī sāksies sešu nedēļu kursi par Erasmus+ programmas finansēšanas iespējām, tostarp atbalstu profesionālajai pilnveidei (KA1) vai sadarbībai stratēģisko partnerību ietvaros (KA2). Bezmaksas kursiem aicināti pieteikties skolu un organizāciju pārstāvji.

Lasīt vairāk »

EK aicina iesniegt pieteikumus politikas inovāciju projektiem profesionālās izglītības un apmācības jomā

23.10.2017

Eiropas Komisija (EK) ir publicējusi uzaicinājumu organizācijām iesniegt projektu pieteikumus Erasmus+ 3. pamatdarbībā „Atbalsts politikas reformai” kopīgas kvalifikācijas profesionālās izglītības un mācību jomā (PIA).

Lasīt vairāk »

Aicinām uz interaktīvu diskusiju par Erasmus+ programmas iespējām ikvienam jaunietim

23.10.2017

Organizāciju un institūciju pārstāvji, kuriem ir pieredze Erasmus+ programmas projektu īstenošanā, aicināti pieteikt dalību diskusijā par Erasmus+ programmu kā atvērtu un pieejamu visiem jauniešiem. Diskusija norisināsies 2017. gada 27. novembrī Eiropas Savienības mājā.

Lasīt vairāk »

Latvijā viesojas vadošie izglītības speciālisti no 12 valstīm

11.10.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) no 9. līdz 13. oktobrim Erasmus+ programmas studiju vizītes laikā uzņem 12 Erasmus+ programmas dalībvalstu vadošos izglītības speciālistus, lai tos iepazīstinātu ar vispārējās un profesionālās izglītības politikas iniciatīvām. Vizītes dalībnieki apmeklēs vairākas izglītības iestādes, lai  tiktos ar to vadītājiem un pārrunātu starptautisko projektu īstenošanas un iekļaujošās izglītības jautājumus.

Lasīt vairāk »