SkillsLatvia 2017 laureātu vidū arī Jauniešu garantijas audzēkņi

15.05.2017

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2017, kas aprīļa beigās notika Rīgā, piecas godalgotas vietas ieguvuši arī profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi, kuri mācās programmā Jauniešu garantija un apgūst profesiju gada vai pusotra laikā. 

Lasīt vairāk »

Jauniešu garantija - durvis uz darba tirgu

14.02.2017

Stefānija Broliša (23) šobrīd strādā savā dzimtajā pilsētā Rēzeknē un iegūst otru augstāko izglītību, taču pa vidu starp abām studijām viņas ceļš aizveda uz profesionālās izglītības iestādi un programmu Jauniešu garantija, kas pavēra durvis uz darba tirgu un profesiju, kurā Stefānijai ir lieli mērķi. 

Lasīt vairāk »

Ar Jauniešu garantiju ceļā uz ģimenes uzņēmumu

03.02.2017

Jelgavniecei Annai Pinkauskai ir tikai 22 gadi, bet jau divas profesijas, kas ļauj nopelnīt un, kā atzīst viņa pati, padarīt savus klientus laimīgākus un skaistākus. Viņa ir friziere un vizāžiste. Anna turpina mērķtiecīgi īstenot savus sapņus un ir ceļā uz trešo profesiju - mācās par grāmatvedi, lai liktu lietā gan savas, gan vīra prasmes, veidojot ģimenes uzņēmumu. 

Lasīt vairāk »

Jauniešu garantijas profesionālās meistarklases

31.01.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra Jauniešu garantijas projekta ietvaros gada sākumā organizē meistarklases profesionālās izglītības kompetences centros un profesionālajās izglītības iestādēs, lai informētu jauniešus par jaunākajām tendencēm viņu izvēlētajās profesijās. 

Lasīt vairāk »

Ar Jauniešu garantiju ielecu pēdējā vilcienā

27.01.2017

Kad liepājniecei Sandrai Plostniecei apritēja 29 gadi, viņai jau bija septiņu gadu darba pieredze starptautiskā apdrošināšanas kompānijā un maģistra grāds vadības zinībās. Par spīti labam darbam un izglītībai, viņa jutās sevi izsmēlusi, strādājot birojā, un no tā aizgāja.

Lasīt vairāk »

Turpinās Jauniešu garantijas ziemas uzņemšana viengadīgajās programmās

12.01.2017

Turpinās dokumentu pieņemšana Jauniešu garantijas izglītības programmās, kurās bez maksas var iegūt darba tirgū pieprasītu profesiju tikai viena gada laikā. Jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem ir iespēja līdz 17. februārim pieteikties mācībām, izvēloties kādu no 21 profesijas. 

Lasīt vairāk »