Uzņēmēju dienās Kurzemē iepazīstinās ar Erasmus+ sniegtajām iespējām

24.05.2016

Šajā nedēļas nogalē, no 27. līdz 28. maijam, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) piedalīsies “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2016”, Liepājas Olimpiskajā centrā, lai informētu par iespējām iesaistīties Eiropas Savienības (ES) programmā Erasmus+.

Lasīt vairāk »

Zināmi konkursa uzvarētāji

29.04.2016

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā noskaidroti Latvijas labākie jaunie pavāri un viesmīļi. Par labāko jauno viesmīli atzīta Madara Rozentāle no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, taču pavāra profesijā visaugstāko vērtējumu ieguva Kristiāna Šteinfelde no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

Lasīt vairāk »

Karjeras attīstības atbalsta pakalpojumiem skolās jākļūst pieejamākiem

28.04.2016

Karjeras attīstības atbalsta pakalpojumu pieejamības paplašināšanai vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs šogad plānots uzsākt Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansēto atbalsta aktivitāti. Trešdien, 27. aprīlī, Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centra organizētajā konferencē Jelgavā vienkopus pulcējās pašvaldību pārstāvji, izglītības pārvalžu un iestāžu vadītāji no visas Latvijas, lai diskutētu par karjeras atbalsta īstenošanas modeļiem.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti labākie jaunie elektrisko instalāciju tehniķi

27.04.2016

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā par labāko jauno elektrisko instalāciju tehniķi atzīts Rīgas tehniskās koledžas (RTK) audzēknis Artēmijs Žodžiks. Konkursu sadarbībā ar RTK organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Lasīt vairāk »

Notiks Latvijā labāko jauno pavāru un viesmīļu konkurss

25.04.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Restorānu servisa skolu ceturtdien, 28. aprīlī, organizē fināla konkursu šī gada Latvijas labākā jaunā pavāra un viesmīļa noskaidrošanai. Konkursā piedalīsies jaunie profesionāļi, kas reģionālajos konkursos uzrādījuši vislabākos rezultātus.

Lasīt vairāk »

Diskutēs par mūsdienīgu karjeras attīstības atbalstu

20.04.2016

Lai diskutētu par daudzveidīga karjeras attīstības atbalsta nodrošināšanas vajadzībām un iespējām, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Mūžizglītības centru trešdien, 27. aprīlī, organizē konferenci „Mūsdienīgs karjeras attīstības atbalsts izglītības iestādē – būtība un īstenošanas iespējas”.

Lasīt vairāk »

Nacionālajā konkursā sacentīsies jaunie elektrisko instalāciju tehniķi

18.04.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Rīgas Tehnisko koledžu no 21. līdz 22. aprīlim organizē nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem elektrisko instalāciju tehniķa profesijā. 

Lasīt vairāk »

Noslēdzies jauno skatlogu noformētāju konkurss

11.04.2016

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā skatlogu noformētāja profesijā visaugstāko vērtējumu un pirmo vietu ieguvusi Ogres tehnikuma audzēkne Daniela Proškina. Konkursu sadarbībā ar Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu rīkoja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Lasīt vairāk »