Par labāko jauno profesionāli mazumtirdzniecībā atzīts Rīgas Valsts tehnikuma audzēknis

16.09.2020

Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2020 prasmju konkursā “Mazumtirdzniecība”, kas 15. un 16. septembrī notika Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā (RTRIT), noskaidroti labākie jaunie profesionāļi pārdošanas prasmē un potenciālie pretendenti dalībai konkursā EuroSkills 2020 Austrijā 2021. gada janvārī.

Lasīt vairāk »

Konkursā noteiks jaunos labākos profesionāļus mazumtirdzniecībā

15.09.2020

2020. gada 15. un 16. septembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā (RTRIT) notiks nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2020 prasmju konkurss “Mazumtirdzniecība”, lai atlasītu dalībniekus, kuri pārstāvēs Latviju starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2020 Austrijā 2021. gada janvārī.

Lasīt vairāk »

Vērtē Erasmus+ starptautiskās pieredzes devumu profesionālajā izglītībā

04.09.2020

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), turpinot tiešraides diskusijas sarunu festivālā “Lampa”, 3. septembrī vērtēja Erasmus+ programmas devumu un starptautiskās pieredzes nozīmi profesionālajā izglītībā, izceļot ar to saistīto problemātiku un ieguvumus.

Lasīt vairāk »

Starptautiskā pieredze izglītībā, ambīcijas un iespējas: notiks Erasmus+ tiešsaistes diskusijas

31.08.2020

No 2. līdz 5. septembrim Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar  Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmu Erasmus+ organizēs 4 tiešsaistes diskusijas sarunu festivālā “Lampa” par izglītības konkurētspēju, atvērtību inovācijām un starptautiskās pieredzes nozīmi darba tirgū.

Lasīt vairāk »

Nestrādājoši jaunieši var pieteikties mācībām Jauniešu garantijā

27.08.2020

Jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ir bez darba un ieguvuši pamata vai vidējo izglītību, varēs pieteikties bezmaksas mācībām, iesniedzot pieteikumu kādā no 11 profesionālās izglītības iestādēm.

Lasīt vairāk »

Tiešsaistē informē par Baltijas Pētniecības programmas konkursu Latvijā

25.08.2020

2020. gada 26. augustā Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA) un Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) organizē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas (EEZ/N) grantu Baltijas pētniecības programmas trešā konkursa atklāšanas pasākumu Latvijā, lai iepazīstinātu vairāk nekā 300 potenciālos projektu iesniegumu iesniedzējus ar konkursa prasībām.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās Baltijas Pētniecības programmas 3. konkursam

19.08.2020

2020. gada 19. augustā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) izsludina pieteikšanos Baltijas Pētniecības programmas 3. konkursam Latvijā, ko finansiāli atbalsta Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas (EEZ/N) granti.

Lasīt vairāk »

Ar Norvēģijas grantu atbalstu Cēsīs veidos Kosmosa izziņas centru

11.08.2020

Šodien, 2020. gada 10. augustā, Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore Dita Traidās un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs parakstīja līgumu par Norvēģijas grantu projekta “Inovācijas centra izveidošana Cēsīs” īstenošanu Kosmosa izziņas centra izveidei skolēniem, skolotājiem un pirmskolas vecuma bērniem ar vecākiem, kā arī sabiedrībai kopumā, lai radītu interaktīvu un atraktīvu vidi STEM zinātņu jomu izzināšanai.

Lasīt vairāk »