Aicina skolotājus un karjeras speciālistus iepazīt pārtikas ražošanas nozari

31.03.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar VSIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” (RTRIT) aicina skolotājus un karjeras konsultantus pieteikties semināram par pārtikas ražošanas nozari. Klātesošie uzzinās vairāk par nozarē nodarbinātām profesijām, lielākajiem uzņēmumiem, darba vidi un jauniešu karjeras iespējām nozarē.

VIAA turpina informatīvos seminārus karjeras speciālistiem un pedagogiem par Latvijas profesionālajām nozarēm. Šie semināri palīdz paaugstināt pašu karjeras atbalsta sniedzēju zināšanas par profesijām un darba pasauli, lai nodrošinātu jauniešiem mūsdienīgu un precīzu skatījumu uz darba tirgu, profesiju pieprasījumu un attīstības tendencēm.

Seminārā būs iespējams uzzināt arī par RTRIT pieredzi darba vidē balstītās izglītības īstenošanā Latvijā, kā arī klātienē iepazīt modernu profesionālās izglītības tehnisko bāzi un mācību laboratorijas. Semināra nobeigumā RTRITaicina piedalīties Dānijas pārtikas ražotāju vadītā meistarklasē „Pārtikas produktu gatavošana”.

Laiks: 14.04.2015, no plkst. 13:30 līdz 16:00
Norises vieta: Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Nīcgales iela 26, Rīga

Semināra programma: viaa_rtrit_seminars_programma_upd.doc?d=files/news/38261/viaa_rtrit_seminars_programma_upd.doc

Pieteikšanās semināram tiešsaistē šeit.


Nepieciešamības gadījumā aicinām sazināties ar Noru Kalēju, tālrunis: 67785425, e-pasts: nora.kaleja@viaa.gov.lv.