Konference par karjeras vadības prasmju apguvi izglītības procesā

24.03.2017, Euroguidance

Kuldīgā 2017. gada 28. aprīlī karjeras konsultanti un pedagogi aicināti piedalīties karjeras izglītības konferencē “Karjeras vadības prasmju apguve izglītības procesā”. 

Lasīt vairāk »

Pieejams informatīvs buklets izglītības un karjeras speciālistiem

23.03.2017, Euroguidance

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā publicēts informatīvs buklets izglītības un karjeras speciālistiem par karjeras vadības prasmēm mācību priekšmetu standartos.

Lasīt vairāk »

Seminārs par karjeras iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarē

15.03.2017, Karjeras atbalsts

Liepājā 2017. gada 4. aprīlī ir iespēja piedalīties seminārā “Karjeras iespējas mašīnbūves un metālapstrādes nozarē”. Seminārā aicināti pieteikties izglītības iestāžu karjeras speciālisti, pedagogi, jaunieši, kā arī citi interesenti.

Lasīt vairāk »

Informatīvs seminārs Karjeras atbalsta projektā iesaistītajiem pedagogiem karjeras konsultantiem

10.03.2017, ESF projekts

2017. gada 17., 23., 24., 29. un 30. martā, kā arī 5. un 6. aprīlī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvus seminārus pedagogiem karjeras konsultantiem par projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu. 

Lasīt vairāk »

Informatīvs seminārs sadarbības partneriem projektā Karjeras atbalsts

08.03.2017, ESF projekts

2017. gada 9., 16., 28. martā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvus seminārus koordinatoriem un grāmatvežiem par projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” administratīvajiem jautājumiem. 

Lasīt vairāk »

Notiks konference „Metālapstrādes nozares tendences un izaicinājumi profesionālajā izglītībā”

24.02.2017, Karjeras atbalsts

Daugavpilī 2017. gada 28. februārī iespēja piedalīties konferencē “Metālapstrādes nozares tendences un izaicinājumi profesionālajā izglītībā”. Konferencei aicināti pieteikties iestāžu karjeras speciālisti un dažādu mācību priekšmetu skolotāji, kā arī citi interesenti.

Lasīt vairāk »

VIAA izstādē Skola 2017 stāstīs par sadarbības un mobilitātes iespējām un starptautiskiem izglītības projektiem

22.02.2017, Erasmus+, Euroguidance

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) starptautiskajā izglītības izstādē Skola 2017, kas no 24. līdz 26. februārim norisināsies Ķīpsalas izstāžu centrā, aicina iesaistīties Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ trīsdesmitgades aktivitātēs, ķerot atraktīvus fotomirkļus un piedaloties konkursā.

Lasīt vairāk »

Notiks karjeras pasākums „Karjeras diena Dzelzceļa nozarē”

13.01.2017, Karjeras atbalsts

Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar PIKC Rīgas Valsts tehnikumu aicina iestāžu karjeras speciālistus, dažādu mācību priekšmetu skolotājus un jauniešus pieteikties karjeras pasākumam “Karjeras diena Dzelzceļa nozarē”. Pasākumā vairāk uzzināsiet par izglītības iespējām, kādas profesijas pārstāvji darbojas dzelzceļa nozarē un par nozares aktualitātēm.

Lasīt vairāk »