Meklē risinājumus karjeras atbalsta pilnveidošanai augstskolās

15.11.2017, Karjeras atbalsts, Euroguidance

Lai apzinātu situāciju karjeras atbalsta jomā Latvijas augstskolās un izvērtētu iespējamos attīstības virzienus, Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā konferencē šodien, 15. novembrī, pulcējas augstskolu vadības pārstāvji, mentori, karjeras konsultanti, darba devēju pārstāvji un citas iesaistītās puses.

Lasīt vairāk »

Aicinām piedalīties nacionālā konferencē par skolēnu karjeras vadības prasmēm

13.11.2017, Karjeras atbalsts, ESF projekts

2017. gada 29. novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko gadskārtējo nacionālo konferenci “Skolēnu karjeras vadības prasmju veidošana kompetencēs balstītā izglītībā”, kurā savu dalību aicināti pieteikt karjeras attīstības atbalsta politikas veidotāji un īstenotāji.

Lasīt vairāk »

Aicinām  pieteikt dalību konferencē “Karjeras atbalsta sistēma augstskolās: izaicinājumi un risinājumi”

02.11.2017, Karjeras atbalsts, Euroguidance

Aicinām piedalīties konferencē “Karjeras atbalsta sistēma augstskolās: izaicinājumi un risinājumi”, kas notiks 2017. gada 15. novembrī Tallink City Hotel, lai aplūkotu esošo situāciju karjeras atbalsta jomā augstākajā izglītībā Latvijā un izvērtētu iespējamos virzienus, kuros joma varētu attīstīties.

Lasīt vairāk »

Starptautiskās izglītības dienās piedalīsies Euroguidance tīkla pārstāvji Latvijā

09.10.2017, Euroguidance

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance pārstāvji 14. oktobrī viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā piedalīsies populārākajā izglītības izstādē Latvijā "Starptautiskās izglītības dienas", kurā interesentus konsultēs par izglītības iespējām Latvijā un citur Eiropā un faktoriem, kas jāņem vērā, veicot savu izvēli.

Lasīt vairāk »

Skolotāji aicināti pieteikt skolēnu grupas semināram „Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās”

25.09.2017, Karjeras atbalsts

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Valsts policiju un novadu Izglītības pārvaldēm organizē semināru „Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās”.

Lasīt vairāk »

Jauniešiem būs lielākas iespējas izglītības iestādē saņemt karjeras konsultācijas

19.09.2017, Karjeras atbalsts

Turpmāk izglītības iestādes varēs daudz aktīvāk iesaistīties karjeras izglītības un profesionālās orientācijas pasākumu īstenošanā, nodrošinot jauniešiem karjeras izglītības atbalsta pasākumus - to paredz Izglītības un zinātnes  ministrijas izstrādātie grozījumi noteikumos par Eiropas Sociāla fonda (ESF) atbalstītā karjeras izglītības projekta īstenošanu. Grozījumi šodien, 2017. gada 19. septembrī, apstiprināti valdībā.

Lasīt vairāk »

Notiks seminārs par informācijas un komunikācijas tehnoloģijām karjeras izaugsmei

28.08.2017, ESF projekts

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar PIKC Rīgas Valsts tehnikumu organizē semināru “Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) joma karjeras izaugsmei”. 

Lasīt vairāk »

Informatīvs seminārs par karjeras attīstības atbalsta pasākumu plānošanu

12.06.2017, Karjeras atbalsts, ESF projekts

2017. gada 14. un 15. jūnijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvus seminārus pašvaldību, pašvaldību apvienību un izglītības pārvalžu pārstāvjiem, kas plāno uzsākt dalību projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” 2017./2018. mācību gadā. 

Lasīt vairāk »