Publicēts paziņojums par izmaiņām Nordplus Jauniešu apakšprogrammas projektu īstenošanā

09.09.2020

Nordplus Jauniešu apakšprogrammas galvenais administrators ir publicējis informāciju par izmaiņu saskaņošanas procedūru projektu īstenošanā saistībā ar Covid-19 pandēmijas izraisītajiem ceļošanas ierobežojumiem.  

Lasīt vairāk »

Notiks Nordplus tiešsaistes seminārs par sagatavošanas vizīšu pieteikumu aizpildīšanu

27.08.2020

2020. gada 8. septembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvu tiešsaistes semināru izglītības iestāžu un organizāciju pārstāvjiem, kuri plāno iesniegt pieteikumus sagatavošanas vizītēm Nordplus "Jauniešu izglītības", "Pieaugušo izglītības" un "Ziemeļvalstu valodu" programmās.

Lasīt vairāk »

Iespējams pieteikties Nordplus sagatavošanas vizīšu konkursam

27.08.2020

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas līdz 2020. gada 1. oktobrim iesniegt pieteikumus sagatavošanas vizītēm Nordplus "Jauniešu izglītības", "Pieaugušo izglītības" un "Ziemeļvalstu valodu" programmās.

Lasīt vairāk »

Apstiprināti 54 Nordplus programmas projekti no Latvijas

11.05.2020

Ziemeļvalstu Ministru padomes izglītības sadarbības programmas Nordplus 2020. gada projektu konkurss ir noslēdzies un ir pieejams tā rezultātu apkopojums Nordplus programmas starptautiskajā mājaslapā.

Lasīt vairāk »

Nordplus projektu īstenotājus aicina izmantot digitālos risinājumus

18.03.2020

Norplus
Covid
VIAA

Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 straujo izplatību Ziemeļeiropas un Baltijas valstīs un ar to saistītos pārvietošanās ierobežojumus, Nordplus programmas galvenie administratori un Ziemeļvalstu ministru padome aicina projektu īstenotājus izmantot digitālos risinājumus projektu īstenošanā Covid-19 pandēmijas laikā.

Lasīt vairāk »

Ir sagatavots paziņojums par Covid-19 Nordplus projektu īstenotājiem

04.03.2020

Ņemot vērā jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību un konstatētos saslimšanas gadījumus ne tikai Āzijas, bet šobrīd arī Eiropas valstīs, Nordplus programmas galvenie administratori sagatavojuši paziņojumu projektu īstenotājiem saistībā ar vīrusu, kurā aicina projektu īstenotājus sekot līdzi situācijas attīstībai projektos iesaistītajās valstīs un reģionos, kā arī pieņemot lēmumus par projektu aktivitātēm ārzemēs, aicina sazināties ar Nordplus koordinatoriem VIAA.

Lasīt vairāk »

Nordplus programmā iesniegti 87 projektu pieteikumi

05.02.2020

Ziemeļvalstu Ministru padomes Nordplus projektu konkursā 2020. gadam Latvijas izglītības iestādes, organizācijas un uzņēmumi iesnieguši 87 projektu pieteikumus piecās Nordplus apakšprogrammās, ievērojami pārsniedzot 2019. gadā iesniegto projektu skaitu (58).  Kopumā no visām 8 Nordplus programmas dalībvalstīm iesniegti 500 projektu pieteikumi, tādējādi Latvijas organizācijas iesniegušas 17,4% no visiem 2020. gada projektu pieteikumiem.  

Lasīt vairāk »

Nordplus projektā ceļ pensionāru dzīves kvalitāti Baltijā

10.01.2020

2017. gada augustā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) tikās pārstāvji no Latvijas Pensionāru federācijas, Rīgas Stradiņa universitātes, Igaunijas Pensionāru biedrību asociācijas un Lietuvas Pensionāru savienības “Bočiai”, lai kopīgi uzsāktu Nordplus Adult finansēto projektu “Vecums nav šķērslis”.

Lasīt vairāk »