Zinātnieki aicināti piedalīties Lietuvas sadarbības projektu konkursā

17.02.2020

Lietuvas Pētniecības padome sadarbībā ar Norvēģijas Zinātnes padomi ir izsludinājusi projektu konkursu Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu Baltijas pētniecības programmā. Projektu iesniegšanas termiņš ir 2020. gada 3. aprīlis plkst.16.00, un tos kā vadošais partneris iesniedz Lietuvas pētniecības organizācijas. 

Lasīt vairāk »

Iespēja saņemt atbalstu dalībai EEZ un NFI konkursa atklāšanas pasākumā Lietuvā

20.01.2020

2020. gada 5. februārī Viļņā, Lietuvā, notiks Eiropas Ekonomiskās zonas un Norvēģijas finanšu instrumenta “Baltijas Pētniecības programmas” Lietuvas Pētniecības padomes  organizētais konkursa atklāšanas un tīklošanās pasākums, kuram ir iespēja pieteikties pārstāvjiem no Latvijas un saņemt izdevumu kompensāciju. 

Lasīt vairāk »

Latvijas pašvaldības aicina iesniegt pieteikumus inovāciju centru izveidei

07.01.2020

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2020. gada 7. janvārī nosūtīja uzaicinājumus Cēsu, Daugavpils, Liepājas un Ventspils pilsētas pašvaldībām iesniegt pieteikumus iepriekš noteikto projektu Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmas „Pētniecība un izglītība” aktivitātē „Inovāciju centri”. 

Lasīt vairāk »