Godinās EuroSkills 2014 Latvijas nacionālo komandu

21.11.2014

Pirmdien, 24. novembrī Eiropas lielākā un prestižākā jauno profesionāļu meistarības konkursa EuroSkills 2014 Latvijas nacionālo komandu, ko sadarbībā ar pedagogiem un nozaru speciālistiem izcilam sniegumam gatavoja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), uzņems un suminās izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Lasīt vairāk »

EuroSkills konkursantiem ISMA piešķir ievērojamu studiju atlaidi

04.11.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka šī ir pirmā reize, kad EuroSkills konkursanti ir aicināti iegūt augstāko izglītību bez maksas vai saņemt ievērojamu studiju atlaidi. Šādu piedāvājumu izteikusi Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA), apliecinot gandarījumu ar Latvijas jauno profesionāļu sasniegumu Eiropas lielākajā un prestižākajā prasmju konkursā.

Lasīt vairāk »

Latvijas jaunie profesionāļi EuroSkills konkursā izcīna 8 medaļas

06.10.2014

Latvijas jaunieši no prestižākā Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursa EuroSkills 2014 atgriežas ar astoņām godalgām. Zelta medaļas un nomināciju Best of the Nation ir ieguvušas Annija Kalnbirze un Simona Zelča, kas startēja modes tehnoloģiju disciplīnā. Ekselences medaļas saņēmuši: pavārs Haralds Saušs, viesmīlis Mārtiņš Kukojs, grafiskā dizainere Līva Trasūne un web lapu dizainers Artūrs Krapāns. 

Lasīt vairāk »

Sestdiena: no baltvīna degustācijām līdz À la carte servisam

04.10.2014

Roku rokā trīs dienu garumā strādājuši divi Latvijas konkursanti - pavārs Haralds Saušs un viesmīlis Mārtiņš Kukojs. Konkursa uzdevumi viņiem jau aiz muguras, tāpēc tagad tos var mierīgi atcerēties un apspriest.

Lasīt vairāk »

Sestdiena: video atskats

04.10.2014

Video skatiet vairāk par EuroSkills jauno profesionāļu šodien paveikto.

Lasīt vairāk »

Sestdiena: Kā veikt virsapmetuma montāžu?

04.10.2014

Maksims Ivancovs Latviju starptautiskajā EuroSkills 2014 konkursā pārstāv elektroinstalāciju disciplīnā. Par kabeļplauktiem, virsapmetuma montāžu, KNX ierīču programmēšanu un Dali sistēmu stāsta pats konkursants.

Lasīt vairāk »

Sestdiena: IKT komandas uzdevumu plašais spektrs

04.10.2014

Latvijas IKT komandai trīs konkursa dienās jāpaveic ne mazums lietu: jānodrošina intranets, jāizveido failu apmaiņas serveri, jāuzstāda monitoringa sistēma, jāizveido aktīvās direktorijas (AD) sertifikātu serveris un vēl daudz citu uzdevumu. Par katras dienas darba uzdevumiem stāsta Guntis un Elvis.

Lasīt vairāk »

Piektdiena: otrā konkursa diena bildēs

03.10.2014

Otrajā konkursa dienā spraigā cīņa par iekļūšanu starp labākajiem jaunajiem profesionāļiem Eiropā turpinās. Mūsu jaunieši dara visu iespējamo un arī neiespējamo, lai parādītu savas kompetences.

 

Lasīt vairāk »