Latvijas komanda EuroSkills 2018 iegūst zelta, sudraba un trīs izcilības medaļas

29.09.2018

Šodien, 29. septembrī, Budapeštā ir noslēdzies starptautiskais jauno profesionāļu meistarības konkurss EuroSkills 2018, kurā 28 valstu konkurencē Latvijas komanda ir ieguvusi vienu zelta, vienu sudraba medaļu un trīs medaļas par izcilu sniegumu. 

Lasīt vairāk »

Tiešraide: Euroskills 2018 noslēguma ceremonija

29.09.2018

Šodien, 29. septembrī, tiešraidē no Budapeštas būs iespēja vērot jauno profesionāļu meistarības konkursa EuroSkills 2018 noslēguma ceremoniju, kurā paziņos labākos jaunos profesionāļus 35 prasmju konkursos. 

Lasīt vairāk »

Euroskills konkursa uzdevumi paveikti un nodoti ekspertiem vērtēšanai

29.09.2018

Trešā un beidzamā konkursa diena ir noslēgusies. Sajūtas konkursantiem ir dažādas – citam atvieglojums un ilgi gaidītais miers, citam satraukums par vēl nezināmajiem rezultātiem. Jauniešiem konkurss ir beidzies, taču ekspertiem sācies atbildīgais pienākums novērtēt visu konkursantu darbus, lai svinīgajā noslēguma ceremonijā paziņotu, kurš ir bijis talantīgākais, zinošākais un veiksmīgākais jaunais profesionālis.

Lasīt vairāk »

Izstāde Budapeštā atklāj EuroSkills desmitgades spilgtākos momentus

28.09.2018

Atzīmējot starptautiskā jauno profesionāļu meistarības konkursa desmito gadadienu, vienā no konkursa EuroSkills 2018 norises hallēm iekārtota izstāde, kurā iekļauti dalībvalstu stendi ar veiksmes stāstiem, konkursu reprezentatīvajiem materiāliem, apģērbu, aksesuāriem, karogiem, fotogrāfijām un citiem priekšmetiem. Ar izstādi EuroSkills vēlas atzīmēt katra dalībnieka, organizāciju un valstu ieguldījumu starptautisko jauno profesionāļu meistarības konkursu sasniegumos un attīstībā.

Lasīt vairāk »

Otrajā dienā konkursanti cenšas tikt galā ar sarežģītiem uzdevumiem

27.09.2018

Spraigā konkurencē aizvadīta otrā konkursa diena EuroSkills 2018. Par paveikto darbu un uzdevumiem SkillsLatvia konkursanti un eksperti izsakās pozitīvi, bet ir piesardzīgi, prognozējot rezultātu. Salīdzinājumā ar vakardienu jauniešu uztraukums ir rimies, kā rezultātā konkursantu darbs rit raitāk.

Lasīt vairāk »

Konkursantu lielākais izaicinājums ir iekļaušanās ierobežotajā laikā

27.09.2018

SkillsLatvia komandas jaunieši aizvadījuši pirmo no trim konkursa dienām EuroSkills 2018. Jaunieši atzīst, ka lielākais izaicinājums ir iekļaušanās ierobežotajā laikā.

Lasīt vairāk »

Latvijas komandas konkursanti iepazīst darba vidi

26.09.2018

Vakar starptautisko izstrāžu centru Hungexpo piepildīja Euroskills dalībnieku nacionālās komandas, kuras devās uz konkursa norises vietu, lai pirmo reizi iepazītu savu darba vietu un izmēģinātu iekārtas un tehniku. Daļa jauniešu uzzināja konkursa darba uzdevumus vai paredzētās izmaiņas savos darba uzdevumos.

Lasīt vairāk »

Ar krāšņu ceremoniju atklāj konkursu EuroSkills 2018

26.09.2018

Dažādu valstu karogu, nacionalitāšu, spožu prātu, talantīgu un lepnu konkursantu piepildītā arēnā atklāja starptautisko jauno profesionāļu meistarības konkursu EuroSkills 2018.

Lasīt vairāk »