Noskaidroti labākie jaunie profesionāļi dzelzceļa nozarē

29.11.2019

27. un 28. novembrī noskaidroti labākie topošie speciālisti dzelzceļa nozares jauno profesionāļu meistarības konkursos “Dzelzceļa transports” un “Dzelzceļa pakalpojumi”. Pirmo vietu transporta nominācijā ar vienādu punktu skaitu dalīja topošie dzelzceļnieki no Rīgas Valsts tehnikuma un jaunie meistari no Daugavpils tehnikuma, bet labāko rezultātu pakalpojumu nominācijā ieguva Rīgas Valsts tehnikuma audzēknes.

Lasīt vairāk »

Noskaidros labākos jaunos profesionāļus dzelzceļa nozarē

26.11.2019

27. un 28. novembrī Rīgas Valsts tehnikuma praktisko mācību centrā notiks nozares jauno profesionāļu meistarības konkursi “Dzelzceļa pakalpojumi” un “Dzelzceļa transports”, kuros par labākā topošā meistara titulu sacentīsies audzēkņi no Daugavpils tehnikuma un Rīgas Valsts tehnikuma.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti labākie jaunie profesionāļi ceļu būves nozarē

06.11.2019

Daugavpils Būvniecības tehnikumā 5. un 6. novembrī notika nozares jauno profesionāļu meistarības konkurss “Ceļu būve”, kurā trīs komandu konkurencē pirmo vietu un zelta medaļas izcīnīja topošie ceļu būves tehniķi no Daugavpils Būvniecības tehnikuma, pārspējot kolēģus no Smiltenes un Saldus tehnikumiem.

Lasīt vairāk »

Noskaidros labākos jaunos profesionāļus ceļu būves nozarē

04.11.2019

5. un 6. novembrī Daugavpils Būvniecības tehnikumā notiks nozares jauno profesionāļu meistarības konkurss “Ceļu būve”, kurā par medaļām sacentīsies topošie ceļu būves tehniķi no Smiltenes tehnikuma, Saldus tehnikuma un Daugavpils Būvniecības tehnikuma.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti labākie jaunie profesionāļi lauksaimniecībā

27.09.2019

25. un 26. septembrī Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) mācību un pētījumu saimniecībā “Vecauce” noskaidroti labākie topošie speciālisti lauksaimniecības nozares jauno profesionāļu meistarības konkursos “Lopkopība” un “Augkopība”.

Lasīt vairāk »

Noskaidros labākos jaunos profesionāļus lauksaimniecībā

16.09.2019

25. un 26. septembrī LLU mācību un pētījumu saimniecībā “Vecauce” jaunieši no četrām profesionālās izglītības iestādēm sacentīsies par medaļām lauksaimniecības nozares jauno profesionāļu meistarības konkursos “Lopkopība” un “Augkopība”.

Lasīt vairāk »