Apstiprinātie konkursa SkillsLatvia 2017  rezultāti: 

Profesija

Rezultāti

INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS 

Web lapu izstrādātājs    

?d=Skopetajs17051715292_web_lapas.pdf

Datorsistēmu tehniķis

?d=Skopetajs17051715291_DsT.pdf

RADOŠĀS MĀKSLAS UN MODE  

Grafiskais dizainers

?d=Skopetajs17051715290_Graf.diz..pdf

Skatlogu noformētājs

?d=Skopetajs17051715294_skatlogi.pdf

Apģērbu dizainers

?d=Skopetajs17051715293_ap_.diz..pdf

Apģērbu izgatavotājs

?d=Skopetajs17051715286_Ap_.izg..pdf

SABIEDRISKIE UN INDIVIDUĀLIE PAKALPOJUMI  

Frizieris

?d=Skopetajs17051715285_frizieris.pdf

Viesmīlis

?d=Skopetajs17051715283_viesm_lis.pdf

Pavārs    

?d=Skopetajs17051715284_pav_rs.pdf

RAŽOŠANA UN INŽENIERTEHNOLOĢIJAS  

Mobilās robotikas tehniķis

?d=Skopetajs17051715282_mob.rob..pdf

CELTNIECĪBA UN BŪVNIECĪBAS TEHNOLOĢIJAS  

Flīzētājs

?d=Skopetajs17051715281_fl_z_t_js.pdf

Galdnieks

?d=Skopetajs17051715270_galdnieks.pdf

Mēbeļu galdnieks

?d=Skopetajs17051715296_m_b.galdn..pdf

Krāsotājs

?d=Skopetajs17051715280_kr_sot_js.pdf

Elektrisko instalāciju tehniķis

?d=Skopetajs17051715295_el.inst.tehn..pdf

Sausās būves tehniķis

?d=Skopetajs17051715271_saus_b_ve.pdf

TRANSPORTS UN LOĢISTIKA

Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis

?d=Skopetajs17052215240_lauksaimnieki.pdf

 

Skolu sadalījums pēc godalgoto vietu ieguvējiem

Profesija - vārds, uzvārds, iegūtā vieta
PIKC "Rīgas Mākslas un mediju tehnikums" - 9 godalgotās vietas (10 medaļas)

Skatlogu noformētājs - Nikola Raudive, 1.vieta

Apģērbu dizainers - Paula Betija Antenišķe, 3.vieta
Galdnieks - Kristaps Eglītis, 1.vieta
Galdnieks - Roberts Derjuševs, 2.vieta
Galdnieks - Emīls Bīviņš, 3.vieta
Mēbeļu galdnieks – Jānis Lūkass Kozlovskis, 1.vieta
Mēbeļu galdnieks – Ervīns Gusts Kuklis, 2.vieta
Krāsotājs - Līga Vētra, 1.vieta
Sausās būves tehniķis - Kristaps Aleksandrs Liepa un Jevgēnijs Martiņuks, 3.vieta

PIKC "Liepājas valsts tehnikums" - 8 godalgotās vietas (11 medaļas) 

Apģērbu izgatavotājs - Samanta Skabule, 3.vieta

Viesmīlis - Oksana Tarasenko, 3.vieta
Mobilās robotikas tehniķis - Mihails Pavlovecs un Reinis Jansons, 1.vieta
Mobilās robotikas tehniķis - Jānis Birznieks un Jānis Sandis Sproģis, 2.vieta

Flīzētājs - Edijs Beļajevs, 3.vieta
Krāsotājs - Nauris Voroņins, 2.vieta
Elektrisko instalāciju tehniķis - Rihards Šnipke, 3.vieta

Sausās būves tehniķis - Valdis Prūsis un Krists Riškus, 1.vieta

PIKC "Priekuļu tehnikums" - 4 godalgotās vietas (5 medaļas)

Datorsistēmu tehniķis - Ričards Trofimovs, 1.vieta
Sausās būves tehniķis - Raivis Vilciņš un Emīls Mincāns, 2.vieta

Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis - Andis Kārkliņš, 2.vieta (konkurss norisinājās no 6. līdz 7. aprīlim izstāžu kompleksā “Rāmava”)
Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis - Nauris Elmārs Elstiņš, 3.vieta (konkurss norisinājās no 6. līdz 7. aprīlim izstāžu kompleksā “Rāmava”)

PIKC "Daugavpils tehnikums" - 3 godalgotās vietas (3 medaļas)

Web lapu izstrādātājs - Vladislavs Geidāns, 2.vieta

Frizieris - Aleksejs Kormiļcevs, 1.vieta
Frizieris - Anastasija Bukeja, 3 vieta

PIKC "Rīgas Valsts tehnikums" - 3 godalgotās vietas (3 medaļas) 

Grafiskais dizainers - Rasa Olekša, 1.vieta

Grafiskais dizainers - Adrija Īvāne, 3.vieta
Elektrisko instalāciju tehniķis - Aleksejs Tarasovs, 1.vieta

PIKC "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola" - 3 godalgotās vietas (3 medaļas)

Apģērbu dizainers - Annija Janne-Jannova, 1.vieta
Apģērbu dizainers - Artūrs Skurstenis, 2.vieta
Skatlogu noformētājs - Estere Savicka, 1.vieta

PIKC "Rīgas Tehniskā koledža" - 2 godalgotās vietas (2 medaļas)

Web lapu izstrādātājs - Gustavs Rācenājs ,1.vieta
Datorsistēmu tehniķis - Alvis Alutis, 2.vieta

PIKC "Jelgavas tehnikums" - 2 godalgotās vietas (2 medaļas)

Web lapu izstrādātājs - Viktors Rumjancevs , 3.vieta
Flīzētājs - Mārcis Reste, 2.vieta

PIKC "Saldus tehnikums" - 2 godalgotās vietas (2 medaļas)

Datorsistēmu tehniķis - Aigars Pluģis, 3.vieta
Flīzētājs - Renārs Kandavnieks, 1.vieta

Jelgavas Amatu vidusskola - 2 godalgotās vietas (2 medaļas)

Apģērbu izgatavotājs - Elīna Skrindževska, 1.vieta
Frizieris - Anastasija Bobrova, 2.vieta

PIKC "Ogres tehnikums" - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Grafiskais dizainers - Estere Terēze Valtere, 2.vieta

PIKC " Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Skatlogu noformētājs - Luīze Mihailova, 2.vieta

Rīgas Stila un modes tehnikums - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Apģērbu izgatavotājs - Arina Terehoviča, 2.vieta

PIKC "Smiltenes tehnikums" - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Viesmīlis – Linda Daktiņa, 1.vieta

VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums" - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Viesmīlis - Madara Miņina, 2.vieta

Restorānu Servisa skola - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Pavārs - Laura Anča, 1.vieta

Profesionālā vidusskola "RIMAN" - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Pavārs - Valentīns Kļimičevs, 2.vieta 

Mālpils Profesionālā vidusskola - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Pavārs - Nils Ģēvele, 3.vieta

PIKC "Ventspils tehnikums" - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Mobilās robotikas tehniķis - Arvis Puķītis , 3.vieta

Cēsu Profesionālā vidusskola - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Mēbeļu galdnieks - Dāvis Ciršs, 3.vieta

PIKC " Daugavpils Būvniecības tehnikums" - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Krāsotājs - Mareks Krauklis, 3.vieta

PIKC "Rēzeknes tehnikums" - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Elektrisko instalāciju tehniķis - Arvīds Buļs, 2.vieta

PIKC "Kandavas Lauksaimniecības tehnikums" - 1 godalgotā vieta (1 medaļa)

Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis - Klāvs Dunajevs, 1.vieta (konkurss norisinājās no 6. līdz 7. aprīlim izstāžu kompleksā “Rāmava”)