Apstiprinātie konkursa SkillsLatvia 2018  rezultāti: 

 Prasmju konkursi  Vieta  Uzvarētājs
RADOŠA MĀKSLA UN MODES TEHNOLOĢIJAS
Tērpu dizains 1. vieta

Laura Kreivina, PIKC "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola"

2. vieta Anna Jurjāne, PIKC "Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskola"
3. vieta Natalija Puža, PIKC "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola "Saules skola""
Tērpu izgatavošana 1. vieta Silvija Jaunušāne, PIKC "Rīgas Stila un modes tehnikums"
2. vieta Veronika Fiļipova, PIKC "Daugavpils tehnikums"
3. vieta Megija Lazdiņa, PIKC "Liepājas Valsts tehnikums"
Skatlogu dizains un noformēšana 1. vieta Vera Kabaļa, PIKC "Rīgas Mākslas un mediju tehnikums"
2. vieta Estere Bērziņa Liepājas, PIKC "Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskola"
3. vieta Dāvids Ņikita Gruznovs, PIKC "Ogres tehnikums"
INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS
Grafikas dizains 1. vieta Dans Pauls Jirgensons, PIKC “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola”
2. vieta Klāvs Egle, PIKC “Ogres tehnikums”
3. vieta Agate Madara Brice, PIKC “Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”
Datortīklu administrēšana 1. vieta Rihards Henelis, PIKC “Rīgas Tehniskā koledža”
2. vieta Tomass Antonovičs, PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”
3. vieta Reinis Gunārs Mednis, PIKC “Ogres tehnikums”
Web lapu dizains un izstrāde 1. vieta Alberts Zemzāle, PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”
2. vieta Lauris Grosu, Jēkabpils Agrobiznesa koledža
3. vieta Maksims Kačanovs, PIKC “Daugavpils tehnikums”
 RAŽOŠANA UN INŽENIERTEHNOLOĢIJAS  
Mobilā robotika   1. vieta Tims Urbanovičs un Kitija Ābelīte, PIKC "Rīgas Tehniskā koledža"
 2. vieta Rinalds Strazdiņš un Ritvars Alkšars, PIKC "Liepājas Valsts tehnikums"
 3. vieta Georgs Krops un Ēriks Eduards Lapsa, PIKC "Valmieras tehnikums"
Elektronika    1. vieta Daniels Oborenko, PIKC "Ogres tehnikums"
 2. vieta Evija Ziedone, PIKC "Ogres tehnikums"
 3. vieta Mārtiņš Jekimovs, PIKC "Rīgas Tehniskā koledža"
SABIEDRISKIE UN INDIVIDUĀLIE PAKALPOJUMI
Friziera darbi  1. vieta Ginita Rasma Artejeva, Rīgas Stila un modes tehnikums
2. vieta Anastasija Mocarjova, PIKC "Daugavpils tehnikums"
3. vieta Elīna Ātrā, Jelgavas Amatu vidusskola
Ēdienu gatavošana 1. vieta Konstantīns Mihejevs, VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums"
2. vieta Gatis Lauva, SIA "Restorānu servisa skola"
3. vieta Ernests Rovans Bolmanis, Jelgavas Amatu vidusskola
Restorānu serviss   1. vieta Toms Bulis, VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums"
2. vieta Jekaterina Kaupuža, Jelgavas Amatu vidusskola
3. vieta Arvīds Valters, PIKC "Ventspils tehnikums"
Viesu uzņemšana   1. vieta Natālija Kirilova, Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
2. vieta Baiba Broka, PIKC "Smiltenes tehnikums"
3. vieta Angelina Grigorjeva, VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums"
CELTNIECĪBA UN BŪVNIECĪBAS TEHNOLOĢIJAS  
Elektriskās instalācijas    1. vieta Vitālijs Voiskovičs, PIKC "Rīgas Valsts tehnikums"
 2. vieta Edžus Petkuns, PIKC “Rīgas tehniskā koledža”
 3. vieta Artis Ādminis, PIKC “Kandavas lauksaimniecības tehnikums”
Inženierkomunikācijas 1. vieta Marks Cukmačs, Gļebs Jermolajevs, PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums”
2. vieta Emīls Purgailis, Aleksis Donāts Bogdānovs, PIKC “Jelgavas Tehnikums”
3. vieta Oskars Trofimovs, Kārlis Kantāns, Rīgas Celtniecības koledža
Flīzēšana 1. vieta Danijs Slugovičs, PIKC “Saldus tehnikums”
2. vieta Emīls Mincāns, PIKC “Priekuļu tehnikums”
3. vieta Aleksandrs Timofejevs, PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums”
Krāsošana un dekorotīvā apdare    1. vieta Valdis Prūsis, “Liepājas Valsts tehnikums”
2. vieta Mareks Kaļinko, PIKC “Jelgavas Tehnikums”
3. vieta Dāniels Bitkovskis, PIKC “Rēzeknes tehnikums”
Galdniecības darbi   1. vieta Roberts Karpinskis, PIKC “Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”
2. vieta Andris Vanags, “Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola”
3. vieta  Rihards Melbārdis, PIKC “Jelgavas Tehnikums”
Mēbeļu izgatavošana   1. vieta Kristaps Eglītis, “Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”
2. vieta Jānis Paulis Dzirkalis, “Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola”
3. vieta Dainis Lapinskis, PIKC “Jelgavas Tehnikums”
Koka dizains un izstrādājumi   1. vieta Rolands Brics, Aizkraukles Profesionālā vidusskola
2. vieta Rihards Melbārdis, PIKC “Jelgavas Tehnikums”
3. vieta Silvestrs Fēliks Ķībers, PIKC “Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”
TRANSPORTS UN LOĢISTIKA
Smago spēkratu remonts un apkope  1. vieta Oskars Zorģis, PIKC "Priekuļu tehnikums"
 2. vieta Everts Ercmanis, PIKC "Kandavas Lauksaimniecības tehnikums"
 3. vieta Normunds Kampe, PIKC "Priekuļu tehnikums"

 

Skolu sadalījums pēc godalgoto vietu ieguvējiem

Vieta Skola Medaļas
1. PIKC "Rīgas Mākslas un mediju tehnikums"

3 zelta medaļas

2 bronzas medaļas

2. PIKC "Ogres tehnikums"

1 zelta medaļa

2 sudraba medaļas

2 bronzas medaļas

3. PIKC "Rīgas Tehniskā koledža"

2 zelta medaļas

1 sudraba medaļa

1 bronzas medaļa

4. PIKC "Jelgavas Tehnikums"

3 sudraba medaļas

2 bronzas medaļas

5. PIKC "Liepājas Valsts tehnikums"

1 zelta medaļa

2 sudraba medaļa

1 bronzas medaļa

6. VSIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”

2 zelta medaļas

1 bronzas medaļa

7. PIKC "Priekuļu tehnikums"

1 zelta medaļa

1 sudraba medaļa

1 bronzas medaļa

8. PIKC "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola" 2 zelta medaļas
9. PIKC "Rīgas Stila un modes tehnikums" 2 zelta medaļas
10.  PIKC "Rīgas Valsts tehnikums" 2 zelta medaļas
11. PIKC "Daugavpils tehnikums"

2 sudraba medaļas 

1 bronzas medaļa

12.  Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola 2 sudraba medaļas 
13.  Jelgavas Amatu vidusskola

1 sudraba medaļas

2 bronzas medaļas

14. PIKC "Daugavpils Būvniecības tehnikums"

1 zelta medaļa

1 bronzas medaļa

15. PIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" 2 sudraba medaļas
16. Aizkraukles Profesionālā vidusskola 1 zelta medaļa
17. Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola 1 zelta medaļa
18. PIKC "Saldus tehnikums" 1 zelta medaļa
19. PIKC "Kandavas Lauksaimniecības tehnikums"

1 sudraba medaļa

1 bronzas medaļa

20. Jēkabpils Agrobiznesa koledža 1 sudraba medaļa
21. PIKC Smiltenes tehnikums" 1 sudraba medaļa
22. SIA "Restorānu servisa skola" 1 sudraba medaļa
23. PIKC "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola "Saules skola"" 1 bronzas medaļa
24. PIKC "Rēzeknes tehnikums" 1 bronzas medaļa
24. PIKC "Valmieras tehnikums" 1 bronzas medaļa
25. PIKC "Ventspils tehnikums" 1 bronzas medaļa
26. Rīgas Celtniecības koledža 1 bronzas medaļa

 

Skolu sadalījums pēc skolu komandu vidējo punktu skaita

 Vieta Skola Punkti
1. PIKC "Rīgas Stila un modes tehnikums" 87,76
2. PIKC "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola" 81,55
3. VSIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” 76,77
4. PIKC "Ogres tehnikums" 76,02
5. Aizkraukles Profesionālā vidusskola 75,8
6. SIA "Restorānu servisa skola" 75,38
7. PIKC "Rīgas Mākslas un mediju tehnikums" 72,87
8. Jelgavas Amatu vidusskola 69,93
9. Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola 68,28
10. PIKC "Priekuļu tehnikums" 68,03
11. PIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" 65,64
12. PIKC "Kandavas Lauksaimniecības tehnikums" 65,52
13. PIKC "Daugavpils
Būvniecības tehnikums"
64,59
14. PIKC Smiltenes tehnikums" 59,81
15. Cēsu Tehnoloģiju un
Dizaina vidusskola
59,49
16. Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola 57,42
17. Bulduru Dārzkopības vidusskola" 56,13
18. PIKC "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola "Saules skola"" 55,27
19. PIKC "Rīgas Valsts tehnikums" 54,92
20. PIKC "Jelgavas Tehnikums" 54,8
21. PIKC "Daugavpils tehnikums" 53,79
22. PIKC "Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums" 53,32
23. Rīgas Celtniecības koledža 51,28
24. PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" 50,63
25. PIKC "Saldus tehnikums" 50,2
26. Jēkabpils Agrobiznesa koledža 48,5
27. PIKC "Rēzeknes tehnikums" 47,66
28. PIKC "Rīgas Tehniskā koledža" 47,49
29. PIKC "Valmieras tehnikums" 43,95
30. Malnavas koledža 43,6
31. PIKC "Ventspils tehnikums" 40,89