Prasmju konkursi  Vieta  Uzvarētājs
RADOŠA MĀKSLA UN MODES TEHNOLOĢIJAS
Tērpu dizains 1. vieta

Danita Šķila, PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

2. vieta Agate Marta Šerena, PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola
3. vieta Laura Šapale, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
Tērpu izgatavošana 1. vieta Viola Garā, Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola
2. vieta Gita Vanaga, VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
3. vieta Paula Melgaile, Rīgas Stila un modes tehnikums
Skatlogu dizains un noformēšana 1. vieta Pēteris Cukurs, PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola
2. vieta Kitija Kozule, PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas skola "Saules skola"
3. vieta Anastasija Jacina, Daugavpils Būvniecības tehnikums
INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS
Grafikas dizains 1. vieta Laine Zvirgzdiņa, PIKC Rīgas Valsts tehnikums
2. vieta Annija Drungila, PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
3. vieta Jana Artjomenkova, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola
Datortīklu administrēšana 1. vieta Roberts Finks, PIKC Liepājas Valsts tehnikums
2. vieta Zijads Ali Rudzinskis, Jelgavas tehnikums
3. vieta Emīls Primaks, PIKC Rīgas Tehniskā koledža
Web lapu dizains un izstrāde 1. vieta Artis Laizāns, Rēzeknes tehnikums
2. vieta Vladislavs Žizņevskis, Saldus tehnikums
3. vieta Daniēls Puziņa, Jēkabpils Agrobiznesa koledža 
 RAŽOŠANA UN INŽENIERTEHNOLOĢIJAS  
Mobilā robotika  1. vieta Gunārs Zonenbergs, Guntis Kristovskis, PIKC Liepājas Valsts tehnikums
2. vieta Gvido Toms Reinfelds, Ričards Leitlands, Valmieras tehnikums
3. vieta Jānis Kauls, Sebastians Štāls-Aploks, PIKC Rīgas Tehniskā koledža
Elektronika   1. vieta Ivis Mirķis, Ogres tehnikums
2. vieta Ernests Plūcis, Ogres tehnikums
3. vieta Francis Pogulis, PIKC Rīgas Tehniskā koledža
SABIEDRISKIE UN INDIVIDUĀLIE PAKALPOJUMI
Friziera darbi  1. vieta Ivita Dzērve-Tāluda, Rīgas Stila un modes tehnikums
2. vieta Marta Roga, PIKC Liepājas Valsts tehnikums
3. vieta Anna Maļinovska, Daugavpils Tehnikums 
Ēdienu gatavošana 1. vieta Baiba Brasle, Ventspils Tehnikums
2. vieta Karīna Anete Sirmā, SIA Restorānu servisa skola
3. vieta Madara Jauģiete, Dobeles Amatniecības un vispārējā vidusskola
Restorānu serviss   1. vieta Marta Kušķe, VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
2. vieta Emīls Vēbergs, Ventspils tehnikums
3. vieta Linda Kārkliņa, Valmieras tehnikums
Viesu uzņemšana   1. vieta Dzinta Prodniece, Ventspils tehnikums
2. vieta Veronika Savko, Valmieras tehnikums
3. vieta Laura Marija Gusarova, Profesionālā vidusskola "Victoria"
CELTNIECĪBA UN BŪVNIECĪBAS TEHNOLOĢIJAS  
Elektriskās instalācijas   1. vieta Matīss Gailis, PIKC Rīgas Valsts tehnikums
2. vieta Emīls Niedols, PIKC Liepājas Valsts tehnikums 
3. vieta Edvards Edžus Pabērzs, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 
Inženierkomunikācijas 1. vieta Jānis Egils Ādminis, Konstantīns Zaščirinskis, Rīgas Celtniecības koledža 
2. vieta Artjoms Kočegarovs, Dāvis Ostvalds, Jelgavas tehnikums
3. vieta Kārlis Bērziņš, Kārlis Edvards Ozoliņš, Ventspils tehnikums
Flīzēšana 1. vieta Jānis Magers, Saldus tehnikums
2. vieta Viktors Abarass, Daugavpils Būvniecības tehnikums
3. vieta Kristaps Ļepeškins, Priekuļu tehnikums
Krāsošana un dekorotīvā apdare    1. vieta Krists Riškus, PIKC Liepājas Valsts tehnikums
2. vieta Juris Naumovs, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
3. vieta Nikola Maksimova, Jelgavas Tehnikums
Mēbeļu izgatavošana   1. vieta Roberts Karpinskis, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
2. vieta Mārtiņš Kuncītis, PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
3. vieta Jānis Šķenders, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola
TRANSPORTS UN LOĢISTIKA
Smago spēkratu remonts un apkope 1. vieta Ernests Mozga, Priekuļu tehnikums 
2. vieta Ernests Aizkalns, Smiltenes tehnikums 
3. vieta Kārlis Baumanis, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums
Transporta pārvadājumi 1. vieta Kristers Oldbergs, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola
2. vieta Krists Granateks, Profesionālā vidusskola "Victoria" 
3. vieta Mārtiņš Vasmuss, PIKC Liepājas Valsts tehnikums 

 

Skolu sadalījums pēc iegūto godalgoto vietu skaita

Skola

Medaļu sadalījums

6 godalgotas vietas

PIKC Liepājas Valsts tehnikums

3 zelta medaļas
2 sudraba medaļas
1 bronzas medaļa

4 godalgotas vietas

Ventspils Tehnikums

2 zelta medaļas
1 sudraba medaļa
1 bronzas medaļa

3 godalgotas vietas

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

1 zelta medaļa

2 sudraba medaļas

Jelgavas Tehnikums

2 sudraba medaļas

1 bronzas medaļa

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

1 zelta medaļa
1 sudraba medaļa
1 bronzas medaļa

Valmieras tehnikums

2 sudraba medaļas
1 bronzas medaļa

PIKC Rīgas Tehniskā koledža

3 bronzas medaļas

2 godalgotas vietas

Rīgas Stila un modes tehnikums

1 zelta medaļa
1 bronzas medaļa

PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola

1 zelta medaļa
1 sudraba medaļa

Profesionālā vidusskola "Victoria"

1 sudraba medaļa
1 bronzas medaļa

PIKC Rīgas Valsts tehnikums

2 zelta medaļas

VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

1 zelta medaļa
1 sudraba medaļa

Saldus tehnikums

1 zelta medaļa
1 sudraba medaļa

Daugavpils Būvniecības tehnikums

1 sudraba medaļa
1 bronzas medaļa

Priekuļu tehnikums

1 zelta medaļa
1 bronzas medaļa

Rēzeknes tehnikums

1 zelta medaļa
1 bronzas medaļa

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola

2 bronzas medaļas

Ogres tehnikums

1 zelta medaļa
1 sudraba medaļa

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2 bronzas medaļas

1 godalgota vieta

Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola

1 zelta medaļa

Daugavpils Tehnikums

1 bronzas medaļa

PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas skola "Saules skola"

1 sudraba medaļa

Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola 

1 zelta medaļa

Rīgas Celtniecības koledža

1 zelta medaļa

SIA Restorānu servisa skola

1 sudraba medaļa

Dobeles Amatniecības un vispārējā vidusskola

1 bronzas medaļa

Smiltenes Tehnikums

1 sudraba medaļa

Jēkabpils Agrobiznesa koledža

1 bronzas medaļa

 

Skolu sadalījums pēc skolu komandu vidējo punktu skaita

Vieta

Skola

Punktu skaits

Konkursantu skaits

1

Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola

92,6

1

2

Rīgas Stila un modes tehnikums

86,75

2

3

Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola 

83,71

1

4

PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola

81,96

3

5

SIA Restorānu servisa skola

80,67

1

6

VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

77,72

3

7

Dobeles Amatniecības un vispārējā vidusskola

76,44

1

8

Saldus tehnikums

76,29

2

9

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

73,72

4

10

Smiltenes Tehnikums

71,09

3

11

Jēkabpils Agrobiznesa koledža

69,63

3

12

Priekuļu tehnikums

68,14

3

13

Profesionālā vidusskola "Victoria"

67,19

4

14

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

66,05

6

15

PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas skola "Saules skola"

65,46

2

16

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola

63,86

2

17

PIKC Liepājas Valsts tehnikums

63,11

10

18

Jelgavas Amatu vidusskola

63,01

2

19

PIKC Rīgas Valsts tehnikums

61,61

7

20

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

57,4

2

21

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola

57,04

3

22

Rēzeknes tehnikums

56,52

7

23

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

55,65

1

24

Ogres tehnikums

54,57

7

25

Valmieras tehnikums

49,02

6

26

Jelgavas Tehnikums

48,39

7

27

Daugavpils Būvniecības tehnikums

45,6

5

28

Ventspils Tehnikums

45,14

9

29

Daugavpils Tehnikums

44,53

5

30

Rīgas Celtniecības koledža

43,76

3

31

PIKC Rīgas Tehniskā koledža

30,09

7

32

Aizkraukles profesionālā vidusskola

29,05

2

33

Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola

28,54

2

34

Malnavas koledža

21

1