Aicina pieteikt Nordplus projektus kvalitātes balvas “Ziemeļu gaisma - 2016” konkursam

15.09.2016

Lai noskaidrotu labākos Ziemeļu Ministru padomes izglītības un pētniecības mobilitātes programmā Nordplus īstenotos projektus, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina to īstenotājus līdz š.g. 14. oktobrim pieteikt projektus kvalitātes balvai “Ziemeļu gaisma - 2016”.

Lasīt vairāk »

Notiek pieteikšanās Nordplus kontaktsemināram

06.09.2016

Laika posmā no šī gada 20.-22. novembrim Kopenhāgenā (Dānija) norisināsies Nordplus kontaktseminārs, kas dalībniekiem sniegs iespēju atrast Ziemeļvalstu un Baltijas valstu partnerus turpmākajiem Nordplus projektiem.

Lasīt vairāk »

Īstenos 39 Nordplus izglītības projektus

13.07.2016

Šogad Ziemeļu Ministru padomes izglītības un pētniecības mobilitātes programmā Nordplus no Latvijas kopumā tika iesniegti 96, bet apstiprināti - 39 projekti par vairāk nekā 800 tūkst. eiro. Projekti vērsti uz sadarbības stiprināšanu ar Ziemeļvalstīm, pilnveidojot izglītības sistēmu un ieviešot tajā jauninājumus. 

Lasīt vairāk »

Notiks Nordplus kontaktseminārs

29.06.2016

Par godu jaunajam Nordplus programmas periodam, kas sāksies 2017. gadā, Kopenhāgenā (Dānija) no 20. līdz 22. novembrim tiek organizēts kontaktseminārs visās Nordplus apakšprogrammās. Pasākumā piedalīties tiek aicinātas visus izglītības sektorus pārstāvošās organizācijas.

Lasīt vairāk »

Iespēja piedalīties seminārā par sadarbību digitālajā vidē

14.04.2016

Somija, kas šobrīd ir prezidējošā valsts Ziemeļvalstu ministru padomē, Nordplus vadības komitejas sanāksmes ietvaros 26. maijā organizē semināru par starptautisko sadarbību digitālajā vidē izglītības jomā. Pasākums notiks Tamperes Lietišķo zinātņu universitātē.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Nordplus programmas projektu konkurss

13.01.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas, kas darbojas izglītības jomā, līdz 1. martam iesniegt pieteikumus Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmās.

Lasīt vairāk »