Talantīgi skolēni var saņemt stipendiju dzīvošanai un mācībām ASV

22.09.2020

Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā un Amerikas Starptautiskās izglītības padome (American Councils for International Education) aicina skolēnus piedalīties apmaiņas programmā FLEX (Future Leaders Exchange program). Apmaiņas programmu finansiāli atbalsta ASV Valsts departaments, un tā sniedz iespēju talantīgiem un zinātkāriem Latvijas skolēniem 2021./2022. mācību gadā dzīvot un mācīties ASV. Dalība programmā ir bez maksas, un stipendija sedz visus izdevumus.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās Šveices valdības izcilības stipendijai

08.09.2020

Līdz 2020. gada 9. novembrim Latvijas jaunie zinātnieki un doktorantūras studenti, kā arī mākslas augstskolu studenti ar iegūtu bakalaura grādu var iesniegt dokumentus, lai piedalītos starptautiskā stipendiju konkursā ar iespēju iegūt Šveices valdības izcilības stipendijas.

Lasīt vairāk »

Japānas valdība piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai

08.07.2020

Japānas vēstniecība piedāvā Latvijas studentiem un jauniešiem līdz 7. augustam pieteikties Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijām 2021. gadam trīs stipendiju kategorijās. Stipendijas ietver transporta izdevumus uz un no Japānas, universitātes mācību maksu, kā arī ikmēneša uzturnaudu. 

Lasīt vairāk »

Zināmi Latvijas stipendiju konkursa rezultāti studijām un pētniecībai

07.07.2020

Ir noslēgusies Latvijas valsts stipendiju iesniegumu vērtēšana un ir zināmi, kuri ārvalstu studenti un pētnieki saņems Latvijas stipendijas studijām un pētniecībai 2020./2021. akadēmiskajā gadā.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties stipendijai Vācijā kvalifikācijas celšanai ar vidi saistītās tēmās

03.07.2020

Vācijas federālais Vides Fonds (Deutsche Bundesstiftung Umwelt - DBU) piedāvā CEE stipendiju programmu (Fellowships for Central and Eastern Europe) 19 valstu, tajā skaitā Latvijas, pilsoņiem. Programma nodrošina universitātes absolventiem turpmāku profesionālo kvalifikāciju, lai risinātu vides un dabas aizsardzības uzdevumus savās mītnes zemēs.

Lasīt vairāk »

Studenti var pieteikties tiešsaistes vasaras programmai par Ungārijas kultūras mantojumu

12.06.2020

Pēčas Universitāte (Pécsi Tudományegyetem, Ungārija) piedāvā iespēju Latvijas studentiem piedalīties tiešsaistes vasaras programmā “Ungārijas kultūras mantojums”, kura notiks no 2020. gada 6. līdz 17. jūlijam. 

Lasīt vairāk »

Noslēgusies pieteikumu iesniegšana Latvijas valsts stipendijām studijām un pētniecībai

14.04.2020

2020. gada 1. aprīlī noslēdzās pieteikšanās Latvijas valsts stipendijām studijām un pētnieciskā darba veikšanai 2020./2021. akadēmiskajam gadam. Šogad Valsts izglītības attīstības aģentūrā saņemti 348 ārvalstnieku pieteikumi no 33 valstīm, tostarp 261 pieteikums studijām un 87 – pētniecībai. Šobrīd ir uzsākta pieteikumu administratīva un kvalitātes vērtēšana, kas noslēgsies jūnijā.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās stipendijām studijām Kazahstānā

23.03.2020

Kazahstāna
studijas

Pamatojoties uz Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un Kazahstānas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas līgumu par sadarbību izglītības, zinātnes un jaunatnes jomā, sešiem Latvijas pilsoņiem ir iespēja studēt Kazahstānas universitātēs.

Lasīt vairāk »