Zinātniskās institūcijas aicinātas piedalīties konkursā par pārtikas un uztura drošību

19.02.2019

Izglītības un zinātnes ministrija ir iesaistījusies Kopējo programmēšanas iniciatīvu “Veselīgs uzturs veselīgam dzīvesveidam”, “Lauksaimniecība, pārtikas nodrošinājums un klimata pārmaiņas” un "Veselīgas un produktīvas jūras un okeāni” kopīgi veidotajā konkursā “Zināšanu kopa par pārtikas un uztura drošību”, kas zinātniskajām institūcijām ir  atvērts no 2019. gada 29. janvāra. Izglītības un zinātnes ministrija finansē zināšanu kopas aktivitātes līdz 50 000 eiro apmērā.

Lasīt vairāk »

Aicinām zinātniekus pieteikt pētniecības projektus lauksaimniecības jomā

15.02.2019

Aicinām zinātniekus piedalīties Kopējās programmēšanas iniciatīvas „Lauksaimniecība, pārtikas nodrošinājums un klimata pārmaiņas” konkursā par tēmu “Ilgtspējīga un izturīgāka lauksaimniecība pārtikas un ne-pārtikas sistēmām” (Sustainable and Resilient agriculture for food and non-food systems). Konkursa mērķis ir veicināt zinātnieku sadarbību Eiropas pētniecības telpā, sekmējot inovatīvu risinājumu radīšanu.

Lasīt vairāk »

Izsludināts pētniecības konkurss jūras un jūras tehnoloģiju jomā

14.01.2019

Aicinām zinātniekus piedalīties kopējās programmēšanas iniciatīvas „Veselīgas un produktīvas jūras un okeāni” un ERA-Net shēmas “Martera” konkursā par tēmu “Jūra un jūras tehnoloģijas jaunajai Eiropas pētniecības telpai”(Maritime and Marine Technologies for a new ERA).

Lasīt vairāk »

Kopējās programmēšanas iniciatīva izsludina jaunu pētniecības konkursu

02.01.2019

Izglītības un zinātnes ministrija ir pievienojusies kopējās programmēšanas iniciatīvas “Veselīgas un produktīvas jūras un okeāni” konkursam par tēmu “Mikroplastikas avoti, izplatīšana un ietekme jūras vidē” (Sources, distribution&impact of microplastics in the marine environment), kurā ir iespēja iesniegt projekta pieteikumus platformā līdz 2019. gada 28. februārim plkst.11.00 (pēc Latvijas laika).

Lasīt vairāk »