Visā Latvijā notiks Zinātnieku nakts pasākumi

26.09.2016

Piektdien, 30. septembrī, Rīgā, Jelgavā, Salaspilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Liepājā, Ventspilī un Papē notiks Zinātnieku nakts pasākumi, piedāvājot ikvienam interesentam atklāt zinātnes noslēpumus. 

Lasīt vairāk »

Pārrunā Latvijas un Moldovas sadarbību izglītības un zinātnes jomā

21.07.2016

Šī gada 20. jūlijā Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore Dita Traidās tikās ar Moldovas Republikas ārlietu ministra vietnieku Lilianu Darii (Lilian Darii) un Moldovas vēstnieku Latvijā Jeudženu Revenko (Eugen Revenco), lai iepazīstinātu ar Latvijas profesionālās izglītības un zinātnes sistēmu, kā arī dalītos pieredzē ar Latvijas veiktajām reformām profesionālās izglītības jomā. 

Lasīt vairāk »

Eiropas Komisija pieņem jaunu Prasmju attīstības programmu

15.06.2016

10. jūnijā Eiropas Komisija (EK) pieņēma jaunu un visaptverošu Prasmju attīstības programmu Eiropai, lai cilvēki agrīnā vecumā attīstītu plaša spektra prasmes. 

Lasīt vairāk »

Forumā diskutēs, kā sekmēt pētniecības un augstākās izglītības ieguldījumu izaugsmē

18.05.2016

Šī gada 19. maijā Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) un Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizāciju (OECD) rīko augsta līmeņa augstākās izglītības, pētniecības, inovācijas strukturālo reformu forumu “Kā sekmēt pētniecības un augstākās izglītības ieguldījumu izaugsmē un konkurētspējā?”.

Lasīt vairāk »

OECD publiskos ziņojumu par izglītību Latvijā

18.05.2016

19. maijā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Izglītības un Prasmju direktorāta direktors Andreass Šleihers (Andreas Schleicher) un Latvijas izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis informēs par svarīgākajiem OECD ziņojuma rezultātiem un secinājumiem par izglītību Latvijā.

Lasīt vairāk »

Amsterdamā diskutēs par bēgļu integrāciju augstākajā izglītībā

12.05.2016

Laikā no šī gada 9-10. jūnijam Eiropas starptautiskās izglītības asociācija (European Association for International Education (EAIE)) Amsterdamā (Nīderlande) organizē interaktīvu semināru par šobrīd aktuālo tēmu “Bēgļu integrācija augstākajā izglītībā: risinājumi jaunākajai paaudzei”.

Lasīt vairāk »

Sekojiet līdzi VIAA aktualitātēm tagad arī Facebook!

29.04.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pārstāvniecību sociālajos tīklos paplašinājusi ar savu Facebook lapu: www.facebook.com/VIAA.LV

Lasīt vairāk »

Uzmanību - notiks papildu seminārs pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta pretendentiem

21.04.2016

Ņemot vērā pretendentu lielo interesi, Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru šī gada 3. maijā rīko atkārtotu informatīvo semināru “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta nosacījumi un ieviešana”.

Lasīt vairāk »