Iepazīsti mācību iestādes ārzemju izglītības izstādē Rīgā

05.10.2015

10. oktobrī notiks ikgadējā specializētā izstāde “Days of International Education” (“Starptautiskās izglītības dienas”). Projekts tika aizsākts pirms desmit gadiem un tagad jau ir plaši pazīstams gan Latvijā, gan ārpus tās. 

Lasīt vairāk »

Starptautiskajā jaunatnes dienā Saeimā diskutēs par jauniešu līdzdalību sabiedrībā

29.07.2015

Atbalstot jauniešu iesaisti sabiedrībā notiekošo procesu veidošanā un ietekmēšanā un aktuālu jautājumu pieņemšanā, 12. augustā - Starptautiskajā jaunatnes dienā, Saeimas namā notiks šai dienai veltītas atvērtās debates “Jauniešu līdzdalība sabiedrībā”. Ikviens interesents ir aicināts līdz 3. augustam pieteikties iespējai klātienē sekot līdzi debatēs spriestajam.  

Lasīt vairāk »

Uzzini, kā NIID.lv un ProfesijuPasaule.lv var Tev palīdzēt izglītības un profesijas izvēlē

23.07.2015

Līdz ar izlaiduma sezonas noslēgšanos, jauniešiem aizvien aktuālāki kļūst jautājumi – Ko darīt tālāk? Vai mācīties? Kur mācīties? Kādu profesiju izvēlēties? Lai atvieglotu izvēles izdarīšanu, sadarbībā ar Rīga TV24 ir izveidots sižets par Valsts izglītības attīstības aģentūras pārvaldīto interneta vietņu www.niid.lv un www.profesijupasaule.lv piedāvātajām iespējām.

Lasīt vairāk »

Centrālāzijas izglītības eksperti ieinteresēti sadarboties ar Latvijas izglītības iestādēm

30.06.2015

Eiropas Savienības (ES) un Centrālāzijas valstu izglītības ministru neformālās sanāksmes ietvaros ārvalstu izglītības ekspertu delegācijas 26. un 27. jūnijā iepazinās ar Latvijas augstskolu un profesionālās izglītības iestāžu darbu un apmeklēja Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA), kur apsprieda turpmākās sadarbības iespējas. 

Lasīt vairāk »

ES un Centrālāzijas izglītības ministri vienojušies par sadarbību augstākajā un profesionālajā izglītībā

29.06.2015

Pirmās ES un Centrālāzijas izglītības ministru sanāksmes laikā Rīgā 26. jūnijā izglītības ministri un augstākās amatpersonas no ES un piecām Centrālāzijas valstīm vienojušās, ka turpmākos divus gadus galvenie ES un Centrālāzijas valstu sadarbības virzieni augstākajā un profesionālajā izglītībā būs izglītības kvalifikāciju ietvarstruktūru izstrāde, kvalitātes nodrošināšanas un izglītības iestāžu akreditācijas jautājumi, kā arī izglītības programmu atbilstība darba tirgus prasībām.

Lasīt vairāk »

Jaunieši ļoti aktīvi meklē informāciju par tālākās izglītības un karjeras iespējām

11.06.2015

Sākoties izlaiduma sezonai, kas līdzi nes jauniešu izvēles par to, kādu spert nākamo soli savā izglītībā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) apkopojusi statistiku par uzturēto interneta resursu – nacionālās izglītības iespēju datubāzi www.niid.lv un www.profesijupasaule.lv apmeklējumu.

Lasīt vairāk »

Noslēgusies VIAA projekta īstenošana

30.04.2015

2015. gada 30. aprīlī noslēdzās Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotais Eiropas Savienības fondu projekts “Profesionālās izglītības programmu, pamatprasmju un kompetenču apguve izglītības un profesionālās karjeras turpināšanai” (vienošanās Nr. 2010/0284/1DP/1.2.1.1.3/10/IPIA/VIAA/001).

Lasīt vairāk »

Latvijā norisināsies gada vērienīgākā pētniecības un inovāciju attīstības konference Eiropā

16.04.2015

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā Rīgā š.g. 4. - 5. jūnijā norisināsies inovatīvo reģionu konference WIRE 2015, kas ir Eiropā nozīmīgākais inovāciju, attīstības un reģionālo stratēģiju forums. Lai spriestu par investīcijām pētniecībā un inovācijās un izceltu to potenciālu, konferencē pulcēsies reģionu pārstāvji, politikas veidotāji, biznesa asociācijas, pētnieki un citas inovāciju procesā iesaistītās puses no visas Eiropas.

Lasīt vairāk »