Eiropas Komisija pieņem jaunu Prasmju attīstības programmu

15.06.2016

10. jūnijā Eiropas Komisija (EK) pieņēma jaunu un visaptverošu Prasmju attīstības programmu Eiropai, lai cilvēki agrīnā vecumā attīstītu plaša spektra prasmes. 

Lasīt vairāk »

Forumā diskutēs, kā sekmēt pētniecības un augstākās izglītības ieguldījumu izaugsmē

18.05.2016

Šī gada 19. maijā Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) un Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizāciju (OECD) rīko augsta līmeņa augstākās izglītības, pētniecības, inovācijas strukturālo reformu forumu “Kā sekmēt pētniecības un augstākās izglītības ieguldījumu izaugsmē un konkurētspējā?”.

Lasīt vairāk »

OECD publiskos ziņojumu par izglītību Latvijā

18.05.2016

19. maijā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Izglītības un Prasmju direktorāta direktors Andreass Šleihers (Andreas Schleicher) un Latvijas izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis informēs par svarīgākajiem OECD ziņojuma rezultātiem un secinājumiem par izglītību Latvijā.

Lasīt vairāk »

Amsterdamā diskutēs par bēgļu integrāciju augstākajā izglītībā

12.05.2016

Laikā no šī gada 9-10. jūnijam Eiropas starptautiskās izglītības asociācija (European Association for International Education (EAIE)) Amsterdamā (Nīderlande) organizē interaktīvu semināru par šobrīd aktuālo tēmu “Bēgļu integrācija augstākajā izglītībā: risinājumi jaunākajai paaudzei”.

Lasīt vairāk »

Sekojiet līdzi VIAA aktualitātēm tagad arī Facebook!

29.04.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pārstāvniecību sociālajos tīklos paplašinājusi ar savu Facebook lapu: www.facebook.com/VIAA.LV

Lasīt vairāk »

Uzmanību - notiks papildu seminārs pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta pretendentiem

21.04.2016

Ņemot vērā pretendentu lielo interesi, Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru šī gada 3. maijā rīko atkārtotu informatīvo semināru “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta nosacījumi un ieviešana”.

Lasīt vairāk »

Rīko informatīvu semināru par pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta īstenošanu

08.04.2016

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru šī gada 22. aprīlī rīko informatīvu semināru “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta nosacījumi un ieviešana”.

Lasīt vairāk »

Iespēja apmeklēt starptautisku izglītības izstādi Rīgā

26.02.2016

5. martā Rīgā notiks ikgadējā specializētā izstāde “Starptautiskās izglītības dienas”, kurā vairāk nekā 60 mācību iestādes interesentiem stāstīs par mācību iespējām ārvalstīs.

Lasīt vairāk »