VIAA pārņem studiju kredītu administrēšanas funkciju

01.07.2020

Līdz ar Studiju un zinātnes administrācijas (SZA) likvidāciju, no 2020. gada 1. jūlija Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pārņem studiju kredītu administrēšanas funkciju. Jaunu funkciju pārņemšana balstīta uz 31. martā valdības apstiprināto Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkojuma projektu, kas paredz vienkāršot Latvijas zinātnes procesu pārvaldību un reorganizēt ar zinātnes politikas īstenošanu saistīto iestāžu pienākumus.

Lasīt vairāk »

Tehnisku iemeslu dēļ būs īslaicīgs pārtraukums VIAA informācijas sistēmu darbībā

19.05.2020

Informējam, ka trešdien, 20. maijā, sakarā ar elektroapgādes tīkla remontdarbiem paredzēts Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) uzturēto informācijas sistēmu un telefonsakaru darbības pārtraukums.

Lasīt vairāk »

Valdība lemj par izmaiņām VIAA funkcijās

31.03.2020

Otrdien, 31. martā, valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavotais rīkojuma projekts, kas paredz vienkāršot Latvijas zinātnes procesu pārvaldību un reorganizēt ar zinātnes politikas īstenošanu saistīto iestāžu pienākumus.

Lasīt vairāk »

Valsts izglītības attīstības aģentūra maina saziņas veidu līdz 14.aprīlim

16.03.2020

VIAA
COVID

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no 13. marta līdz 14. aprīlim Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) maina pakalpojumu sniegšanas un informācijas apmaiņas veidu.

Lasīt vairāk »

VIAA pārceļ plānotos pasākumus un sniedz konsultācijas attālināti

13.03.2020

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju valstī un Krīzes vadības padomes sēdē pieņemtos lēmumus saistībā ar Pasaules veselības organizācijas paziņojumu, ka vīrusa Covid-19 izplatība sasniegusi globālas pandēmijas apmērus, kā arī Eiropas Komisijas uzsāktos piesardzības pasākumus, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pārceļ vai organizē plānotos pasākumus citā veidā.

Lasīt vairāk »

Brīdinājumi ārvalstu projektu īstenotājiem Covid-19

11.03.2020

Ņemot vērā vīrusa Covid-19 izplatību un konstatētos saslimšanas gadījumus, kas ir radījuši ietekmi arī uz Eiropas Savienības programmu projektu īstenošanu, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina visus starptautisko programmu un projektu atbildīgās personas un dalībniekus rūpīgi izvērtēt riskus, pieņemot lēmumus par došanos starptautisko projektu aktivitātēs uz ārzemēm, un sazināties ar VIAA starptautisko programmu koordinatoriem, kā arī sekot konkrētajā projektā iesaistīto dalībvalstu atbildīgo institūciju oficiālajām norādēm par ceļošanas drošību. 

Lasīt vairāk »