Augstskolas ziemas uzņemšanā gaida savus jaunos studentus

15.12.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir apkopojusi informāciju par augstskolu un koledžu ziemas uzņemšanas piedāvājumu. Šobrīd 24 augstākās izglītības iestādes jauniešus aicina izvēlēties kādu no 190 studiju programmām. 

Lasīt vairāk »

Valsts izglītības attīstības aģentūrai jaunas funkcijas

15.11.2014

2014. gada 1. novembrī stājušies spēkā 23. septembrī Ministru kabineta (MK) sēdē apstiprinātie grozījumi MK 2012. gada 18. decembra noteikumos Nr.934 „Valsts izglītības attīstības aģentūras nolikums”, kas paredz konsolidēt ar starptautisko pētījumu programmu īstenošanu saistītus jautājumus vienā organizācijā - Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA). 

Lasīt vairāk »

Visā Latvijā notiks Baltijas ceļa 25. gadadienas pasākumi

29.07.2014

Šogad aprit 25 gadi, kopš Lietuvas, Latvijas un Igaunijas iedzīvotāji sadevās rokās, vienojot vairāk nekā miljons cilvēku ķēdē, kas visā pasaulē kļuvusi par simbolu centieniem pēc brīvības un neatkarības.

Lasīt vairāk »

Darbu uzsāk “Augstskolu anatomija”

02.07.2014

1. jūlijā vairākās augstskolās sākusies reflektantu uzņemšana. Arī ikgadējā topošo studentu informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija” uzsākusi savu darbu, kas ilgs visas vasaras garumā.

Lasīt vairāk »

Turi fotoaparātu gatavībā un piedalies konkursā “Eiropa manā reģionā”

16.06.2014

Jau trešo gadu pēc kārtas Eiropas Komisijas (EK) reģionālās politikas direktorāts organizē fotoattēlu konkursu “Eiropa manā reģionā”. Konkursa mērķis ir vairot izpratni par Eiropas Savienības (ES) realizētajiem projektiem un sasniegtajiem rezultātiem.

Lasīt vairāk »

Jēkabpils jaunieši pirmie pielaiko profesijas

28.05.2014

Laikā, kad tūkstošiem Latvijas jauniešu ir jāizvēlas turpmākās izglītības virziens, lai iegūtu sev piemērotu profesiju, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) piedāvā nepiespiestā un jautrā veidā savus meklējumus sākt ar spēli “Profesiju laikotājs”. 

Lasīt vairāk »

Par VIAA mājaslapas darbību šodien, 4. aprīlī

04.04.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapa www.viaa.gov.lv šodien darbosies ierastajā kārtībā.

 

Lasīt vairāk »

Par VIAA mājaslapas darbību piektdien, 4. aprīlī

28.03.2014

Informējam, ka 2014.gada 4. aprīlī sakarā ar tehnisko uzlabojumu veikšanu, tiks slēgta Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapa www.viaa.gov.lv.
Mājaslapa tiks slēgta visas dienas garumā, tāpēc aicinām jau iepriekš vajadzīgo informāciju saglabāt uz sava datora.

Lasīt vairāk »