Aicinām iesniegt pieteikumus MSCA Co-fund programmā

15.07.2019

Līdz 2019. gada 26. septembrim ir atvērts pieteikumu konkurss Apvārsnis 2020 Marijas Sklodovskas-Kirī vārdā nosauktās programmas reģionālo, nacionālo un starptautisko programmu līdzfinansējuma sadaļā. Atbalsts paredzēts, lai stimulētu reģionālas, nacionālas vai starptautiskas programmas pētniecības ekselences veidošanai caur apmācību, mobilitāti un karjeras attīstību, ko plānots panākt caur jaunu vai esošu programmu līdzfinansēšanu.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties MSCA individuālai stipendiju programmai

03.07.2019

Līdz 2019. gada 11. septembrim aicinām iesniegt pieteikumus Apvārsnis 2020 Marijas Sklodovskas-Kirī vārdā nosauktās programmas individuālo stipendiju saņemšanai. Programma paredz individuāla pētnieka mobilitāti divus gadus, veicot pētījumu Eiropas Savienības vai asociētajā valstī, un ir lieliska iespēja iegūt Eiropas Komisijas apmaksātu darbaspēku Latvijas zinātniskajā institūcijā vai uzņēmumā.

Lasīt vairāk »

Pieredzējušiem pētniekiem iespēja pieteikties ERC finansējumam

27.06.2019

Līdz 2019. gada 29. augustam pētniekiem ir iespēja iesniegt pieteikumus prestižajam Apvārsnis 2020 Eiropas Pētniecības padomes (European Research Council) grantam kategorijā Advanced Grant - finansējums pieredzējušiem pētniekiem un grupu vadītājiem. Finansējmums atbalsta izcilu grupu vadītājus tādā karjeras posmā, kad tie jau ir atzīti līderi pētniecībā ar pierādāmiem panākumiem zinātnē. 

Lasīt vairāk »