Diskutē par augstākās izglītības internacionalizāciju un formālās izglītības atzīšanu

22.11.2010

Šī gada 8.novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un Akadēmiskās informācijas centrs (AIC) organizēja konferenci „Boloņas process - augstākās izglītības internacionalizācija un iepriekš iegūtas formālās izglītības atzīšana”.  Konferencē piedalījās augstskolu rektori, prorektori, dekāni, studenti, darba devēji, ministriju un aģentūru darbinieki.

Lasīt vairāk »

Aicinām uz konferenci „Boloņas process - augstākās izglītības internacionalizācija un formālās izglītības atzīšana”

21.10.2010

Šī gada 8.novembrī aicinām uz konferenci „Boloņas process - augstākās izglītības internacionalizācija un iepriekš iegūtas formālās izglītības atzīšana”. To organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un Akadēmiskās informācijas centrs (AIC).

Lasīt vairāk »

Seminārā izvērtē Boloņas procesa desmitgadi

25.05.2010

Pēdējā desmitgadē, kurā uzsākta par Boloņas procesu nosauktā augstākās izglītības reformu plāna īstenošana, Eiropas valstis joprojām saskaras ar izaicinājumiem – tāda ir viena no galvenajām atziņām, kas izteikta Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) rīkotajā seminārā „Boloņas procesa 10 gadi”, kas 20. maijā norisinājās Rīgā.

Lasīt vairāk »

Aicinām uz semināru „Boloņas procesa 10 gadi”

12.05.2010

Valsts izglītības attīstības aģentūra šī gada 20. maijā rīko semināru ”Boloņas procesa 10 gadi”. Tajā aicināti piedalīties augstskolu rektori, prorektori un ministrijas ierēdņi.

Lasīt vairāk »