EK publicējusi informatīvos materiālus par Boloņas procesa ekspertu aktivitātēm

30.10.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājas lapā ir publicēti Eiropas Komisijas (EK) Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūras (EACEA) sagatavoti informatīvie materiāli par Boloņas procesa ekspertu aktivitātēm Boloņas procesa dalībvalstīs.

Lasīt vairāk »

Atrodi sev piemērotāko VIAA administrēto programmu Mērķgrupu kartēs

31.08.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina visus interesentus izmantot mājas lapas sadaļā Kopīgā informācija» Mērķgrupu kartes pieejamās Mērķgrupu kartes, lai atrastu sev vai savai organizācijai piemērotāko VIAA administrēto programmu, stipendiju vai projektu sevis pilnveidei.

Lasīt vairāk »

Iznācis jaunais Mūžizglītības programmas ziņu izdevums

15.08.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir sagatavojusi jauno Mūžizglītības ziņu izdevumu Nr.1/2012, kurā apkopotas Mūžizglītības programmu - Comenius, Grundtvig, Leonardo da Vinci, Erasmus un Mācību braucieni - jaunākās aktualitātes.

Lasīt vairāk »

VIAA mājas lapā publicēts jaunais Mūžizglītības programmas logo

18.07.2012

Eiropas Komisija (EK) ir izveidojusi jaunu Mūžizglītības programmas vizuālo identitāti, kura ir publicēta Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājas lapā visās Mūžizglītības programmu sadaļās » Logo.

Lasīt vairāk »

Pieejamas prezentācijas un fotogalerija no konferences „Erasmus programma un Boloņas process – to loma izglītības internacionalizācijā”

21.05.2012

Šī gada 17. maijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) vienkopus pulcēja Latvijas augstākās izglītības politikas veidotājus, pārstāvjus un ekspertus, lai  konferencē „Erasmus programma un Boloņas process – to loma izglītības internacionalizācijā” runātu par Latvijas augstākās izglītības internacionalizācijas jautājumiem.

Lasīt vairāk »

Konferencē izvērtēs Eiropas vienotās izglītības telpas izveides progresu

16.05.2012

Ceturtdien, 17.maijā, no plkst. 9:00 līdz 16:30 Tallink Hotel Riga, Elizabetes ielā 24, vienkopus pulcēsies augstākās izglītības jomas eksperti, lai konferencē „Erasmus programma un Boloņas process – to loma izglītības internacionalizācijā” izvērtētu Erasmus programmas nozīmi, diskutētu par jau sasniegto Eiropas vienotās augstākās izglītības telpas attīstībā, kā arī par izvirzītajiem uzdevumiem 2012.-2015.gadam.

Lasīt vairāk »

Notiks konference „Erasmus programma un Boloņas process – to loma izglītības internacionalizācijā”

11.05.2012

2012.gada 17.maijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko konferenci „Erasmus programma un Boloņas process – to loma izglītības procesa internacionalizācijā”.

Lasīt vairāk »

Iznācis otrais Mūžizglītības programmas ziņu izdevums

08.03.2012

VIAA ir sagatavojusi otro Mūžizglītības ziņu izdevumu 2011/2, kurā varat lasīt par aktualitātēm Comenius, Grundtvig, Leonardo da Vinci, Erasmus, Erasmus Mundus programmās un Boloņas procesā.

Lasīt vairāk »