Prakse ir studiju neatņemama sastāvdaļa

30.12.2014

Rīgas Starptautiskā Ekonomikas un Biznesa Administrācijas augstskola (RISEBA) plaši izmanto Erasmus programmu, lai pilnveidotu studiju procesu. Augstskola aktīvi sadarbojas ar vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem, tādā veidā sekmējot augstskolas personāla un studējošo profesionālo izaugsmi. 

Lasīt vairāk »

Vieslektori - praktiķi ir pieprasīti

30.12.2014

Vieslektoru aicināšana no uzņēmumiem Erasmus programmas ietvaros ir iespēja, kas Rīgas Tehniskajai koledžai palīdz sasniegt augstāku profesionālās izglītības kvalitāti, dažādot mācību procesu un nodrošināt augstvērtīgu prakšu pieejamību studentiem un pieredzes apmaiņu docētājiem.

Lasīt vairāk »

Augstskolu QS reitingā visaugstākais novērtējums internacionalizācijai

29.12.2014

Latvijas Universitāte (LU) jau otro gadu pēc kārtas iekļuvusi QS World University Rankings sarakstā, ieņemot 701.-800. vietu. LU ir pirmā un pagaidām vienīgā Latvijas augstskola, kas iekļuvusi šāda līmeņa reitingā, un iegūtā vieta nozīmē, ka LU stabili ir starp 5% labāko pasaules universitāšu. 

Lasīt vairāk »

Studenti novērtē mācības un pilsētvidi

28.12.2014

Līdz 2014. gada jūlijam Ventspils Augstskolā aktīvi tika izmantotas LLP/ERASMUS programmas piedāvātās iespējas. Pēdējo trīs gadu laikā Erasmus programmas iespējas ir izmantojuši apmēram 195 augstskolas studenti un 35 administrācijas darbinieki, un pasniedzēji. 

Lasīt vairāk »