Atvērta pasākumu pieteikšana Erasmus dienām 2021

01.06.2021

Erasmus dienas 2021

No 1. jūnija ir atvērta pasākumu pieteikšana iniciatīvā Erasmus dienas, kas notiks no 14. līdz 16. oktobrim. Šajās 3 dienās Erasmus+ projektu īstenotāji un profesionāļu tīkli no visiem izglītības sektoriem ir aicināti organizēt dažādus pasākumus, komunicējot Eiropas vērtības, ieguvumus no mobilitātes un Erasmus+ projektu rezultātus.

Lasīt vairāk »

Notiks Erasmus+ kontaktseminārs par neformālās izglītības metožu izmantošanu

31.05.2021

berni sez pie datora skola

Laikā no 2021. gada 13. jūlija līdz 2021. gada 16. jūlijam Rumānijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tiešsaistes kontaktsemināru "Savienotājs 6.0. Pasaules apvienošana ar neformālas digitālas izglītības palīdzību" (Connector 6.0. Connecting the world by non-formal digital learning). 

Lasīt vairāk »

Publicētas Erasmus+ iekļaušanas un daudzveidības stratēģijas īstenošanas vadlīnijas

24.05.2021

spelu kaulini ar krasainiem cilveciniem ieklauti ar roku

Eiropas Komisija publicējusi Erasmus+ iekļaušanas un daudzveidības stratēģijas īstenošanas vadlīnijas. Tās izveidotas, lai pastiprinātu iekļaušanas un daudzveidības dimensiju programmā, veicinot vieglāku piekļuvi finansējumam plašākam organizāciju lokam un sasniedzot vairāk dalībnieku ar ierobežotām iespējām.  

Lasīt vairāk »

Pagarināts Erasmus+ sadarbības partnerību projektu iesniegšanas termiņš

21.05.2021

Erasmus pagarinajums

Eiropas Komisija pagarinājusi Erasmus+ sadarbības partnerību projektu iesniegšanas termiņu izglītības un mācību jomā līdz 21. maija plkst. 18.00 (pēc Briseles laika). Pagarinājums attiecas uz sadarbības partnerībām un maza mēroga partnerībām skolu, profesionālās un pieaugušo izglītības jomā un uz sadarbības partnerībām augstākajā izglītībā.

Lasīt vairāk »

Pagarināts sadarbības partnerību projektu iesniegšanas termiņš Erasmus+ 2021. gada konkursā

20.05.2021

PAgarinats Erasmus konkursa termins

Valsts izglītības attīstības aģentūra informē, ka līdz 21. maijam ir pagarināts Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ projektu iesniegšanas termiņš 2021. gada konkursā sadarbības partnerību īstenošanai izglītības un mācību jomā. Pagarinājums attiecas uz sadarbības partnerībām un maza mēroga partnerībām skolu, profesionālās un pieaugušo izglītības jomā un uz sadarbības partnerībām augstākajā izglītībā.

Lasīt vairāk »

Eiropas Komisija organizē tiešsaistes semināru par Erasmus+ apvienībām inovācijai

14.05.2021

Virietis uzvalka ar virtualajam brillem

Otrdien, 8. jūnijā, plkst. 14.00 (pēc Briseles laika) notiks Eiropas Komisijas un Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras (EACEA) organizētais informatīvais pasākums par projektu iesniegšanu Erasmus+ aktivitātē “Apvienības inovācijai”. Šī aktivitāte izveidota, lai stiprinātu Eiropas inovāciju kapacitāti, sadarbojoties augstskolām, profesionālās izglītības iestādēm un plašākai sociālekonomiskajai videi, tai skaitā pētniecībai.

Lasīt vairāk »

Notiks konsultāciju diena par Erasmus+ mācību mobilitātes projektu sagatavošanu

11.05.2021

Erasmus_konsultaciju diena 13.05.2021.

2021. gada 13. maijā plkst. 14.00 Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko tiešsaistes konsultāciju dienu, lai sniegtu atbalstu Erasmus+ programmas 1. pamatdarbības “Mācību mobilitāte” (KA1) īstermiņa mobilitātes projektu pieteikumu sagatavošanā skolu sektorā 2021. gada projektu pieteikumu konkursam.

Lasīt vairāk »

Pagarināts mācību mobilitāšu projektu iesniegšanas termiņš Erasmus+ 2021. gada konkursā

11.05.2021

skaļrunis uz zila fona -Erasmus konkursu terminu pagarinajums

Valsts izglītības attīstības aģentūra informē, ka līdz 18. maijam ir pagarināts Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ projektu iesniegšanas termiņš 2021. gada konkursā personu mobilitātei izglītības un mācību jomā. Pagarinājums attiecas uz visiem mobilitātes projektiem visos izglītības sektoros – skolu, profesionālo, augstāko un pieaugušo izglītību. Pārējās aktivitātēs projektu iesniegšanas termiņi paliek nemainīgi. 

Lasīt vairāk »