Baltijas pētniecības programmā apstiprināti 8 projekti

18.02.2021

2021. gada 18. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) Baltijas pētniecības programmas 3. konkursā apstiprina astoņus projektus. Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu (EEZ/N) finansējumu saņems Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskā universitātes, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta, Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra, kā arī Vidzemes Augstskolas projekti.   

Lasīt vairāk »

Augstskolas aicinātas piedalīties EEZ/N stipendiju konkursa atklāšanas pasākumā

17.02.2021

2021. gada 24. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) organizē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu (EEZ/N) stipendiju aktivitātes konkursa atklāšanas pasākumu tiešsaistē. Augstskolu pārstāvji ir aicināti piedalīties pasākumā, lai uzzinātu par studentu, akadēmiskā un administratīvā personāla mobilitātes iespējām.  

Lasīt vairāk »

Izsludināts projektu konkurss EEZ un Norvēģijas grantu stipendiju aktivitātē

10.02.2021

2021. gada 10. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina pieteikšanos Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu (EEZ/N) programmas “Pētniecība un izglītība” projektu konkursam stipendiju aktivitātē. Projektus var pieteikt akreditētas Latvijas augstskolas studentu, akadēmiskā un administratīvā personāla mobilitātei.  

Lasīt vairāk »

Radīta digitāli interaktīva spēle aizraujošai profesiju pasaules izzināšanai

27.01.2021

Lai palīdzētu izzināt profesiju pasaules dažādību, 1.-6. klašu skolēniem ir izstrādāta digitāli interaktīva spēle “Kļūšu par profesionāli”. Spēle ir pieejama tiešsaistē parprof.lv.

Lasīt vairāk »