Publicētas EMKAPT vadlīnijas politikas veidotājiem un pārskats par skolotāju lomu karjeras atbalstā

07.12.2015

Noslēdzoties Eiropas Mūžilga karjeras atbalsta politikas tīkla EMKAPT projekta darbībai, latviešu valodā ir iztulkotas “Vadlīnijas mūžilga karjeras atbalsta politikas un sistēmu izveidei: Pamatnosacījumi ES un Eiropas Komisijai” un pārskats “Karjeras atbalsts skolotāju sākotnējā pedagoģiskajā izglītībā un pedagoģiskajā pilnveidē”.

Lasīt vairāk »

Publicēts EMKAPT empīriskās bāzes ceļvedis

05.08.2015

Eiropas Mūžilga karjeras atbalsta politikas tīkla (EMKAPT) empīriskās bāzes ceļvedis iepazīstina ar starptautisko pētījumu bāzi, kas vērtē mūžilga karjeras atbalsta izglītības, ekonomiskos un nodarbinātības, kā arī sociālos rezultātus. 

Lasīt vairāk »

Eksperti no 31 Eiropas valsts Rīgā spriedīs par karjeras atbalsta politiku

27.02.2015

Lai izvērtētu līdz šim paveikto un vienotos par turpmāko darbu 2015. gadā, Rīgā 3.-5. martā notiks Eiropas Komisijas (EK) atbalstītā projekta „Eiropas Mūžilgas karjeras atbalsta politikas tīkls” (EMKAPT) 17. plenārsēde, kurā piedalīsies pārstāvji no 31 Eiropas valsts. 

Lasīt vairāk »

Iespēja iepazīties ar 2014. gada EMKAPT ziņu izdevumiem

18.02.2015

Informējam, ka pieejami jauni Eiropas Mūžilga karjeras atbalsta politikas tīkla (EMKAPT) publicētie ziņu izdevumu.

Lasīt vairāk »

Prezentācija tiešraidē par karjeras atbalsta ētikas jautājumiem

13.02.2015

Šī gada 17. februārī no plkst. 7:15 līdz 8:45 (pēc Latvijas laika) ASV Floridas valsts universitātes profesors Džeimss P. Samsons karjeras atbalsta speciālistus tiešraides prezentācijā iepazīstinās ar tēmu “Kā karjeras atbalsta ētika var atbildēt uz izaicinājumiem, ko radījusi informācijas un komunikāciju tehnoloģijas?"  

Lasīt vairāk »