Notiks seminārs „Veiksmīgas karjeras anatomija”

06.02.2012

Šī gada 24.februārī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments Euroguidance programmas ietvaros organizē semināru „Veiksmīgas karjeras anatomija”.

Uz to aicināti Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācijas biedri, kā arī jauniešu un pieaugušo karjeras atbalsta speciālisti. Semināru vadīs lektore Ilze Boitmane.

Semināra galvenā tēma ir karjeras veidošana dzīves garumā: individuālā ceļa un risinājumu meklējumi, vēlamā rezultāta sasniegšanas priekšnoteikumi un rīcības plānošana. Semināra gaitā interesentiem būs iespēja vairāk uzzināt arī par Latvijas darba tirgus attīstības prognozēm un to, kā veiksmīgāk sagatavoties darba tirgus prasībām.

Semināra vadītājai Ilzei Boitmanei ir vismaz 10 gadu darba pieredze personāla atlases, novērtēšanas un karjeras un personāla vadības konsultāciju jomā. Ilze Boitmane ir izdevusi grāmatas "Personāla atlase un novērtēšana" un "Veiksmīgas karjeras anatomija" un ir dažādu personāla atlasei, vadībai un darba tirgus analīzei veltītu publikāciju autore.

Laiks: 2012.gada 24.februārī no plkst.10:00 līdz 14:30.

Vieta: Valsts Administrācijas skolā, Raiņa bulvārī 4, Rīgā.

Lai reģistrētu savu dalību seminārā, aicinām līdz 21.februārim aizpildīt online pieteikšanās formu.

Vairāk informācijas pa tālruni: 67830829 vai rakstot uz e-pastu: brigita.mikelsone@viaa.gov.lv.