ES māja aicina apmeklēt Eiropas karjeras dienu un uzzināt, kā kļūt par pieprasītu darbinieku

13.03.2014

Ikviens interesents ir aicināts piedalīties Eirpas karjeras dienā, kas ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, notiks 24.martā no 14:00 – 18:00.

Galvenie jautājumi, uz kuriem būs iespēja saņemt atbildes ES mājas Karjeras dienā, ir:

 
  • Kā pareizi sagatavot Eiropas standartiem atbilstošu dzīvesgājuma aprakstu - kā skaidrā un viegli saprotamā formā uzrādīt un apliecināt gūtās zināšanas, prasmes, iemaņas un darba pieredzi darba devējiem gan Latvijā, gan citviet Eiropā?
  • Kas jāņem vērā, dodoties uz darba interviju?
  • Kādus informatīvos resursus darba meklēšanā un karjeras izvēlē piedāvā Nodarbinātības valsts aģentūra?
  • Darbs ārzemēs: ko piedāvā EURES?
  • Izglītība Latvijā un Eiropā – kādas ir iespējas un nosacījumi?
  • Kā pieteikties Eiropas brīvprātīgajam darbam?
  • Kādas prakses un karjeras iespējas piedāvā Eiropas Parlaments un Eiropas Komisija?

Pasākumā piedalīsies un uz klātesošo jautājumiem labprāt atbildēs Valsts izglītības attīstības aģentūras, Nacionālā Europass centra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja speciālisti un eksperti.

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – martā ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta nodarbinātības, sociālās iekļaušanās un e-prasmju veicināšanas jautājumiem. 

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. 

Vairāk informācijas www.esmaja.lv.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv