Aktualizēts studiju ceļveža valstu katalogs

07.12.2009

VIAA mājas lapas sadaļā ir atjaunots „Valstu katalogs”, kurā atrodama informācija par izglītības iespējām 31 Eiropas valstī, piemēram, informācija par valsti, izglītības sistēmu, studiju iespējām, uzturēšanās izmaksām, mājokļa atrašanu un citiem jautājumiem. Vairāk: Karjeras atbalsts » Studiju ceļvedis Eiropā » Valstu katalogs .

Meklē izglītības un biznesa sadarbības iespējas

03.12.2009

3. un 4. decembrī Eiropas Parlamentā Briselē uz starptautisku konferenci „Izglītības un biznesa sadarbība” (Education and Business Cooperation) ir pulcējušies ap 150 parlamentāriešu, politikas veidotāju, uzņēmēju un izglītības ekspertu no visas Eiropas.

Lasīt vairāk »

NIID.LV ir atrodama informācija par NVA kuponu apmācības programmām

26.11.2009

Nacionālajā izglītības iespēju datu bāzē NIID.LV ir publicēta informācija par apmācībām, kas pieejamas bezdarba riskam pakļautajām personām. 2009. gada septembrī Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) uzsāktais Eiropas Sociālā fonda projekts „Profesionālā apmācība bezdarba riskam pakļautajām personām” sniedz iespēju saņemt profesionālās apmācības kuponu un apmeklēt daudzveidīgus mācību kursus.

Lasīt vairāk »

Notiks starptautiska izstāde par izglītības iespējām ārzemēs „Izglītība un Karjera 2009”

17.11.2009

2009. gada 20. un 21. novembrī viesnīcā "Reval Hotel Latvija" notiks 9. Starptautiskā izstāde „Izglītība un Karjera". Izstādē pārstāvētas 30 augstskolas, koledžas, vidusskolas, un mācību centri no Anglijas, Dānijas, Holandes, Īrijas, Maltas, Somijas, Spānijas, Šveices, Zviedrijas, kā arī Kanādas, kas iepazīstinās ar piedāvātajām izglītības iespējām. Izstādes ietvaros ārzemju izglītības iestāžu pārstāvji rīkos bezmaksas prezentācijas.

Lasīt vairāk »

Notiks semināri karjeras konsultantiem

16.11.2009

VIAA Karjeras atbalsta departaments, saskaņā ar EK Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla – Euroguidance uzdevumiem, šī gada novembrī un decembrī organizē divus seminārus karjeras atbalsta speciālistiem. 13. novembrī plānots seminārs „Karjeras konsultanta pozitīvās domāšanas pašvadības iespējas” un 4. decembrī notiks mācību seminārs „Psihodinamiskās konsultēšanas vingrinājumi pēc Pīvija metodoloģijas”.

Lasīt vairāk »

Apmeklē izstādi “Darbs un karjeras iespējas 2009”!

13.11.2009

27. un 28. novembrī  VIAA Karjeras atbalsta departaments piedalīsies izstāžu sabiedrības „BT 1” rīkotajā izstādē “Darbs un karjeras iespējas 2009”. Tā norisināsies Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”.

Lasīt vairāk »

Konferencē aktualizē karjeras atbalsta nepieciešamību skolēniem

28.10.2009

Lai aktualizētu jautājumu par karjeras attīstības atbalsta nepieciešamību bērniem un jauniešiem un apkopotu pieredzi karjeras izglītības pasākumu organizēšanā un īstenošanā izglītības iestādēs, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko konferenci „Karjeras attīstības atbalsts skolēniem”. Tā notiks piektdien, 30. oktobrī, no plkst. 10:00 līdz 15:30 viesnīcā „Rīga” (Aspazijas bulvārī 22, Rīgā).

Lasīt vairāk »

Konference „Karjeras attīstības atbalsts skolēniem”

21.10.2009

Lai aktualizētu jautājumu par karjeras attīstības atbalsta nepieciešamību jauniešiem, kā arī sniegtu iespēju dalīties pieredzē karjeras izglītības pasākumu organizēšanā un īstenošanā skolās, VIAA rīko konferenci „Karjeras attīstības atbalsts skolēniem”. Tā notiks 30.oktobrī no plkst. 10:00 līdz 15:30 viesnīcā „Rīga” (Aspazijas bulvārī 22, Rīgā).

 

Lasīt vairāk »