Jēkabpilī notiks seminārs par ES Mūžizglītības programmas iespējām

13.12.2010

Pirmdien, 20.decembrī, Jēkabpilī Zemgales Plānošanas reģiona Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) organizē bezmaksas informatīvu semināru „ES Mūžizglītības programmas piedāvātās iespējas”.

Lasīt vairāk »

Ventspils bibliotēkā notiks Leonardo da Vinci programmas seminārs

09.12.2010

16. decembrī plkst. 12:00 Ventspils bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā, Akmeņu ielā 2, notiks informatīvs seminārs „Leonardo da Vinci programmas iespējas”.

Lasīt vairāk »

Jelgavā notiks seminārs par ES Mūžizglītības programmas iespējām

30.11.2010

Trešdien, 8.decembrī, Jelgavā Zemgales Plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) organizē bezmaksas informatīvu semināru „ES Mūžizglītības programmas piedāvātās iespējas”.

Lasīt vairāk »

Diskutēs par karjeras attīstības atbalstu Latvijā

30.11.2010

1. decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko konferenci „Karjeras attīstības atbalsts jauniešiem – no politikas līdz īstenošanai”. Politikas veidošanā un īstenošanā iesaistītās puses diskutēs par karjeras attīstības atbalsta pakalpojumu nepieciešamību, to pieejamību Latvijas jauniešiem, atbalsta sistēmas izveidi un nākotnes attīstības perspektīvām. 

Lasīt vairāk »

Notiks izstāde par izglītības iespējām ārzemēs - "Izglītība un karjera"

17.11.2010

ergo|education sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru  (VIAA) jau 10. gadu pēc kārtas organizē izstādi par izglītības iespējām ārzemēs - "Izglītība un karjera".  Tā norisināsies 26. - 27. novembrī viesnīcā Radisson Blu Hotel un iepazīstinās ar 30 mācību iestāžu piedāvātajām izglītības iespējām  12 pasaules valstīs.

Lasīt vairāk »

Aicinām uz konferenci „Karjeras attīstības atbalsts jauniešiem – no politikas līdz īstenošanai”

16.11.2010

[p4929] 2010.gada 1.decembrī  Valsts izglītības attīstības aģentūra aicina uz konferenci „Karjeras attīstības atbalsts jauniešiem – no politikas līdz īstenošanai”. Konferencē politikas veidošanā un īstenošanā iesaistītās puses diskutēs par karjeras attīstības atbalsta pakalpojumu nepieciešamību, pieejamību, atbalsta sistēmas izveidi un nākotnes attīstības perspektīvām.

Lasīt vairāk »

Notiks informatīvais seminārs Latgales novada izglītības jomas pārstāvjiem

15.11.2010

25.novembrī Daugavpilī, Latgales Centrālajā bibliotēkā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvo semināru Latgales reģiona vispārējās un profesionālās izglītības darbiniekiem un izglītības pārvalžu pārstāvjiem.

Lasīt vairāk »

Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas skolēni iepazīst savas nākotnes karjeras iespējas

13.11.2010

VIAA  darbinieki  12.novembrī  tikās ar  Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas 9.klašu skolēniem un pārrunāja būtiskākos jautājumus par izglītības turpināšanas izvēli, iespējām un nākotnes karjeras veidošanas perspektīvām.

Lasīt vairāk »