Notiks Euroguidance seminārs „ES karjeras attīstības atbalsta politikas nostādnes, pētījumi un informācijas avoti”

12.12.2011

Šī gada 15.decembrī VIAA rīko informatīvo semināru „ES karjeras attīstības atbalsta politikas nostādnes, pētījumi un informācijas avoti”. Uz semināru aicināti Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes Skolotāju izglītības un izglītības zinātnes studiju jomas studenti.

Lasīt vairāk »

Organizācija „Dream! Foundation” aicina uz atklāto semināru par studijām ārvalstīs

08.12.2011

2011.gada 14.decembrī organizācija „Dream! Foundation” (DF) aicina ikvienu topošo studentu apmeklēt kārtējo atklāto bezmaksas semināru par studijām ārzemēs. 

Lasīt vairāk »

VIAA rīko informatīvu semināru "Izglītības informatīvie tīkli un datu bāzes"

01.12.2011

Šī gada 9.decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Karjeras atbalsta departaments rīko informatīvu semināru "Izglītības informatīvie tīkli un datu bāzes". Tas tiek organizēts izglītības iestāžu un citu institūciju atbalstam, kas īsteno karjeras izglītību, kā arī indivīdiem karjeras attīstības atbalstam. 

Lasīt vairāk »

VIAA aicina bez maksas apmeklēt ikgadējo izstādi „Izglītība un Karjera”

16.11.2011

Šī gada 25. un 26. novembrī Eiropas Komisijas Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance Latvijas centrs un nacionālā izglītības iespēju datubāze – NIID.LV piedalīsies izglītības aģentūras "Ergo education" organizētajā ārzemju izglītības izstādē „Izglītība un Karjera”, kura notiek jau 11.gadu pēc kārtas.

Lasīt vairāk »

VIAA piedalās Rīgas domes sociālo darbinieku informatīvajā seminārā

07.11.2011

Šī gada 16.novembrī Rīgas Domes Labklājības departaments (RD LM) rīko informatīvu semināru sociālajiem darbiniekiem, kas strādā ar bezdarbniekiem. Seminārā piedalīsies arī Nacionālā izglītības iespēju datubāze (NIID.lv), kas iepazīstinās RD sociālos darbiniekus ar datubāzē atrodamajām izglītības programmām un to meklēšanas iespējām, īpaši akcentējot tās, kas būtu piemērotas sociālo darbinieku redzeslokā nonākušajiem klientiem ar specifiskām izglītības vajadzībām.

Lasīt vairāk »

Aicinām uz konferenci „Jaunatne kustībā: izglītība - pieredze - nodarbināmība”

02.11.2011

2011.gada 9.novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko gadskārtējo konferenci „Jaunatne kustībā: izglītība - pieredze - nodarbināmība”.

Lasīt vairāk »

VIAA aicina apmeklēt 3.Latvijas Nacionālo izstādi darbam un karjeras iespējām Ķīpsalā "Darbs EXPO 2011"

31.10.2011

Šī gada 11. un 12.novembrī Eiropas Komisijas Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla organizācija Euroguidance Latvija un nacionālā izglītības iespēju datubāze – NIID.LV piedalīsies 3.Latvijas Nacionālajā izstādē darbam un karjeras iespējām „Darbs EXPO 2011”.

Lasīt vairāk »

VIAA rīko Euroguidance mācību seminārus „Vecāki-bērnu karjeras izvēles atbalstam”

19.10.2011

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Euroguidance programma no 24. līdz 28.oktobrim rīko semināru ciklu Rīgā un Latvijas reģionos par karjeras attīstības atbalstu skolēniem.

Lasīt vairāk »