VIAA mājas lapā publicēti informatīvi materiāli par karjeras vadību un attīstību

14.12.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājas lapas sadaļā Euroguidance» Pētījumi, rekomendācijas, politikas dokumenti ir publicēti latviešu valodā tulkoti informatīvie materiāli par karjeras vadības prasmēm un karjeras attīstību.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļā piedalījušies ap 9 000 Latvijas skolēnu

03.12.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Karjeras nedēļas pasākumos piecās Latvijas pilsētās iesaistījās vairāk nekā 100 uzņēmumu un mācību iestāžu visā Latvijā, pulcējot ap 9 000 skolēnu. Jaunieši iepazina dažādas profesijas, tikās ar karjeras konsultantiem, piedalījās darbnīcās un konkursos, lai labāk izprastu savas vēlmes un iespējamo nākotnes profesiju.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļas programmas Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, Daugavpilī un Ventspilī

20.11.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) piedāvā ikvienam interesentam lejupielādēt un iepazīties ar Karjeras nedēļas pasākumu programmām. Programmās varēsiet piemeklēt sev saistošākos pasākumus.

Lasīt vairāk »

Ir zināmi Daugavpils erudīcijas konkursa „Es būšu..” finālisti

15.11.2012

Ir zināmas skolas, kas piedalīsies erudīcijas konkursā „Es būšu..” Daugavpilī, kas Karjeras nedēļas ietvaros vienlaicīgi norisināsies piecās Latvijas pilsētās.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļā jaunieši meklēs savu nākotnes profesiju

12.11.2012

No 26. līdz 30. novembrim vienlaicīgi piecās Latvijas pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, Daugavpilī un Valmierā – Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar izglītības pārvaldēm, skolām un vietējiem uzņēmumiem rīko Karjeras nedēļu. Tās laikā jaunieši ne tikai iejutīsies dažādās profesijās un pārbaudīs sevi erudīcijas spēlēs, bet arī apmeklēs uzņēmumus un tiksies ar karjeras konsultantiem.

Lasīt vairāk »

Erudīcijas konkursa Es būšu.. priekšatlases jautājumi Daugavpils skolām

07.11.2012

Atklājot Karjeras nedēļu, piecās Latvijas pilsētās notiks erudīcijas spēle Es būšu.. Tajā piedalīsies septiņas komandas piecu skolēnu sastāvā katrā pilsētā – Valmierā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī un Liepājā.

Lasīt vairāk »

Aicinām apmeklēt semināru par e-metodēm karjeras atbalsta sniegšanā

10.10.2012

Šī gada 9. novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments Euroguidance programmas ietvaros organizē semināru „Elektroniskās darbu mapes karjeras atbalstam”. Seminārs paredzēts pedagogiem - karjeras konsultantiem un citiem pedagoģiskajiem darbiniekiem, kas specializējušies jauniešu karjeras attīstības atbalstā.

Lasīt vairāk »

Iespēja apmeklēt Starptautiskās izglītības dienas 2012

09.10.2012

Š.g. 13. oktobrī Radisson Blue Hotel Latvija norisināsies „Starptautiskās izglītības dienas 2012”. Izstādē piedalīsies gandrīz 50 mācību iestādes, kas piedāvās visdažādākās izglītības iespējas gan bērniem un jauniešiem, gan viņu vecākiem.

Lasīt vairāk »