Pieejams rokasgrāmatas tulkojums

20.11.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā publicēts rokasgrāmatas “Mobilitātes konsultācijas” tulkojums latviešu valodā. 

Lasīt vairāk »

Notiks semināri “Karjeras atbalsts profesionālās izglītības iestādē”

04.11.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu organizē seminārus „Karjeras atbalsts profesionālās izglītības iestādē”. 

Lasīt vairāk »

VIAA aicina skolotājus un karjeras speciālistus iepazīt poligrāfijas nozari

28.10.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociāciju un PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” aicina skolotājus un karjeras konsultantus pieteikties semināram - ekskursijai „Drukas diena 2014” uz poligrāfijas uzņēmumu SIA “Livonia Print”. Klātesošie uzzinās vairāk par nozarē nodarbinātām profesijām, darba vidi, jauniešu karjeras iespējām nozarē un darba vidē balstītas izglītības norisi.

Lasīt vairāk »

Pedagogi aicināti apmeklēt seminārus par karjeras atbalsta integrēšanu mācību procesā

21.10.2014

Skolēnu rudens brīvlaikā Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments Euroguidance programmas ietvaros organizē seminārus „Karjeras atbalsta integrēšana pedagoģiskajā procesā”. 

Lasīt vairāk »

Publicētas jaunas infografikas skolēniem

07.10.2014

Ir radītas un publicētas četras jaunas infografikas - palīgi karjeras plānošanā, kas būs noderīgi gan skolēniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem.

Lasīt vairāk »

Pieejamas stipendijas mācībām Ķīnā

06.10.2014

Latvijas pilsoņi var pretendēt uz stipendijām Ķīnas universitātēs, kas paredzētas mācībām bakalaura, maģistra un doktora programmās, kā arī tiek piešķirtas apmaiņas programmu un ķīniešu valodas un kultūras kursu studentiem.

Lasīt vairāk »

Iznācis ziņojuma tulkojums

02.10.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā publicēts Eiropas mūžilgas karjeras atbalsta politikas tīkla (EMKAPT) izdotā  pārskata “Jauniešu garantija un mūžilgs karjeras atbalsts” tulkojums latviešu valodā. 

Lasīt vairāk »

Aicinām apmeklēt iespēju gadatirgu

01.10.2014

10. oktobrī ES mājas Atvērto durvju dienas ietvaros no plkst. 16:00 līdz 18:00 notiks Jauniešu iespēju gadatirgus, kurā eksperti no astoņām organizācijām informēs par izglītības, prakses, darba un līdzdalības iespējām. 

Lasīt vairāk »