Iespēja noskatīties filmu par karjeras veidošanu "Zaļais pipars 4"

11.12.2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs piedāvā noskatīties jau ceturto izglītojošo filmu par karjeras veidošanu "Zaļais pipars", kurā jaunieši no sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem varēs uzzināt vērtīgus padomus veiksmīgas karjeras veidošanai.

Lasīt vairāk »

Notiks seminārs par „Karjeras kompass” praktisku izmantošanu

10.12.2015

2016. gada 28. janvārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko mācību semināru „Karjeras kompass – dialoga metode fokusētām un virzītām sarunām ar jauniešiem”.

Lasīt vairāk »

Publicētas EMKAPT vadlīnijas politikas veidotājiem un pārskats par skolotāju lomu karjeras atbalstā

07.12.2015

Noslēdzoties Eiropas Mūžilga karjeras atbalsta politikas tīkla EMKAPT projekta darbībai, latviešu valodā ir iztulkotas “Vadlīnijas mūžilga karjeras atbalsta politikas un sistēmu izveidei: Pamatnosacījumi ES un Eiropas Komisijai” un pārskats “Karjeras atbalsts skolotāju sākotnējā pedagoģiskajā izglītībā un pedagoģiskajā pilnveidē”.

Lasīt vairāk »

Notiks seminārs “Karjeras iespējas modes, stila un interjera dizaina nozarēs”

09.11.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar VSIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” (RTRIT) aicina skolotājus un karjeras konsultantus pieteikties semināram “Karjeras iespējas modes, stila un interjera dizaina nozarēs”.

Lasīt vairāk »

Pieejama jauna infografika skolēniem

08.10.2015

Izveidota un publicēta infografika “Tavas attīstības iespējas skolas laikā”, kas parāda, ka daudzas darba tirgū un dzīvē noderīgas prasmes var attīstīt jau skolas laikā. 

Lasīt vairāk »

Aicinām pedagogus apmeklēt seminārus par karjeras atbalsta integrēšanu vispārizglītojošās skolās

07.10.2015

Skolēnu rudens brīvlaikā Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments Euroguidance programmas ietvaros organizē seminārus „Karjeras atbalsta pasākumu integrēšana vispārizglītojošās skolās”.

Lasīt vairāk »

Iepazīsti mācību iestādes ārzemju izglītības izstādē Rīgā

05.10.2015

10. oktobrī notiks ikgadējā specializētā izstāde “Days of International Education” (“Starptautiskās izglītības dienas”). Projekts tika aizsākts pirms desmit gadiem un tagad jau ir plaši pazīstams gan Latvijā, gan ārpus tās. 

Lasīt vairāk »

Notiks konference par karjeras attīstības atbalsta modeli

21.09.2015

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā 25. septembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00 Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā rīko konferenci „Karjeras attīstības atbalsta modelis Latvijas izglītības sistēmā”.

Lasīt vairāk »