Aicinām piedalīties konferencē “Karjeras konsultantu maģistra studijām – 10. Teorija – prakse – attīstība”

30.11.2017

Aicinām piedalīties konferencē “Karjeras konsultantu maģistra studijām – 10. Teorija – prakse – attīstība”, kas notiks 2017. gada 8. decembrī viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija, lai atskatītos uz paveikto un kopā iezīmēt nākotnes attīstības virzienus. 

Lasīt vairāk »

Meklē risinājumus karjeras atbalsta pilnveidošanai augstskolās

15.11.2017

Lai apzinātu situāciju karjeras atbalsta jomā Latvijas augstskolās un izvērtētu iespējamos attīstības virzienus, Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā konferencē šodien, 15. novembrī, pulcējas augstskolu vadības pārstāvji, mentori, karjeras konsultanti, darba devēju pārstāvji un citas iesaistītās puses.

Lasīt vairāk »

Aicinām  pieteikt dalību konferencē “Karjeras atbalsta sistēma augstskolās: izaicinājumi un risinājumi”

02.11.2017

Aicinām piedalīties konferencē “Karjeras atbalsta sistēma augstskolās: izaicinājumi un risinājumi”, kas notiks 2017. gada 15. novembrī Tallink City Hotel, lai aplūkotu esošo situāciju karjeras atbalsta jomā augstākajā izglītībā Latvijā un izvērtētu iespējamos virzienus, kuros joma varētu attīstīties.

Lasīt vairāk »

Starptautiskās izglītības dienās piedalīsies Euroguidance tīkla pārstāvji Latvijā

09.10.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance pārstāvji 14. oktobrī viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā piedalīsies populārākajā izglītības izstādē Latvijā "Starptautiskās izglītības dienas", kurā interesentus konsultēs par izglītības iespējām Latvijā un citur Eiropā un faktoriem, kas jāņem vērā, veicot savu izvēli.

Lasīt vairāk »

Erasmus+ uzrunā latviešu diasporu

02.08.2017

Izveidots jauns informatīvs materiāls, kas jebkuram interesentam, īpaši latviešu diasporas jauniešiem, vecākiem un izglītotājiem koncentrētā veidā sniedz ieskatu par Eiropas Savienības Erasmus+ programmas atbalstu izglītībai un jaunatnes darbam Latvijā. 

Lasīt vairāk »

Lasāma publikācija par Euroguidance 2016. gada veiksmes stāstiem

29.03.2017

Publikācijā “Euroguidance Highlights” apkopoti Euroguidance tīkla nozīmīgākie pasākumi 2016. gadā. Publikācija izdota ar Eiropas Komisijas (EK) atbalstu.

Lasīt vairāk »

Iespēja piedalīties konferencē par karjeras vadības prasmju apguvi izglītības procesā

24.03.2017

Kuldīgā 2017. gada 28. aprīlī karjeras konsultanti un pedagogi aicināti piedalīties karjeras izglītības konferencē “Karjeras vadības prasmju apguve izglītības procesā”. 

Lasīt vairāk »

Pieejams informatīvs buklets izglītības un karjeras speciālistiem

23.03.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā publicēts informatīvs buklets izglītības un karjeras speciālistiem par karjeras vadības prasmēm mācību priekšmetu standartos.

Lasīt vairāk »