Karjeras nedēļā piedalījušies ap 9 000 Latvijas skolēnu

03.12.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Karjeras nedēļas pasākumos piecās Latvijas pilsētās iesaistījās vairāk nekā 100 uzņēmumu un mācību iestāžu visā Latvijā, pulcējot ap 9 000 skolēnu. Jaunieši iepazina dažādas profesijas, tikās ar karjeras konsultantiem, piedalījās darbnīcās un konkursos, lai labāk izprastu savas vēlmes un iespējamo nākotnes profesiju.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļas noslēguma pasākumu foto

30.11.2012

Ceturtdien Daugavpilī un Valmierā, savukārt piektdien Liepājā, Ventspilī un Rēzeknē ar noslēdzas Karjeras nedēļa. Noslēguma pasākumos jaunieši varēja piedalīties Atrakciju parkos, kur atraktīvā veidā varēja iepazīties ar savā pilsētā pieejamām izglītības, neformālās izglītības un darba iespējām.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļa: trešdienas pasākumu plāns

28.11.2012

Jau trešo dienu pēc kārtas turpinās Karjeras nedēļa, kuras laikā Liepājas, Rēzeknes, Daugavpils, Ventspils un Valmieras jaunieši piedalās dažādos pasākumos, kas palīdzēs apzināt savas vēlmes, iespējas un  pārdomāti  izvēlēties savu nākotnes izglītību un profesiju.

Lasīt vairāk »

Ir zināmas Karjeras nedēļas erudītākās skolas

28.11.2012

Pirmdien vienlaicīgi visās piecās pilsētās Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī un Valmierā  tika svinīgi atklāta Karjeras nedēļa un erudīcijas spēlē „Es būšu...” noskaidroti šo pilsētu zinošākie jaunieši.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļas programmas Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, Daugavpilī un Ventspilī

20.11.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) piedāvā ikvienam interesentam lejupielādēt un iepazīties ar Karjeras nedēļas pasākumu programmām. Programmās varēsiet piemeklēt sev saistošākos pasākumus.

Lasīt vairāk »

Ir zināmi Daugavpils erudīcijas konkursa „Es būšu..” finālisti

15.11.2012

Ir zināmas skolas, kas piedalīsies erudīcijas konkursā „Es būšu..” Daugavpilī, kas Karjeras nedēļas ietvaros vienlaicīgi norisināsies piecās Latvijas pilsētās.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļā jaunieši meklēs savu nākotnes profesiju

12.11.2012

No 26. līdz 30. novembrim vienlaicīgi piecās Latvijas pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, Daugavpilī un Valmierā – Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar izglītības pārvaldēm, skolām un vietējiem uzņēmumiem rīko Karjeras nedēļu. Tās laikā jaunieši ne tikai iejutīsies dažādās profesijās un pārbaudīs sevi erudīcijas spēlēs, bet arī apmeklēs uzņēmumus un tiksies ar karjeras konsultantiem.

Lasīt vairāk »

Erudīcijas konkursa Es būšu.. priekšatlases jautājumi Daugavpils skolām

07.11.2012

Atklājot Karjeras nedēļu, piecās Latvijas pilsētās notiks erudīcijas spēle Es būšu.. Tajā piedalīsies septiņas komandas piecu skolēnu sastāvā katrā pilsētā – Valmierā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī un Liepājā.

Lasīt vairāk »