Vairāk nekā 24 000 Karjeras nedēļas dalībnieku iepazina profesijas un mācījās plānot karjeru

16.10.2013

Ar mērķi aicināt jauniešus domāt par savlaicīgu savas karjeras veidošanu, no 7. līdz 11. oktobrim vienpadsmit Latvijas pilsētās norisinājās Karjeras nedēļa, ko īstenoja Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar lielākajām Latvijas pilsētām. Šogad 24 197 apmeklētāji izzināja profesijas, iedvesmojās no nozaru profesionāļiem, vēra uzņēmumu durvis un iepazina paši sevi, savas spējas un talantus.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļa Rēzeknē

14.10.2013

Ir pagājusi spraiga, notikumiem un aktivitātēm bagāta Karjeras nedēļa. Rēzeknē tā sākās ar profesiju kokteiļiem, ar paneļdiskusiju, ar tikšanos, kurā bija uzaicināti  īsti savas jomas profesionāļi, ar viņu profesiju izvēles stāstiem, stereotipiem, dažādiem āķīgiem jautājumiem, radošiem uzdevumiem un pildspalvām.

Lasīt vairāk »

Jaunieši Karjeras nedēļā iepazīstas ar Jelgavas skolām un uzņēmumiem

11.10.2013

10.oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros Jelgavas Amatu vidusskolā jaunieši apmeklēja pasākumu „Nāc un iepazīties ar profesiju”, savukārt Jelgavas Tehnikums piedāvāja aktivitātes „Viss par auto”, kurā jaunieši tika iepazīstināti ar automehāniķa specialitāti un „Profesiju ceļojums”, kura laikā jaunieši piedalīties interaktīva konkursā.

Lasīt vairāk »

Jēkabpilī Augstskolu dienā piedalās vairāk nekā 280 vidusskolēnu

11.10.2013

Jēkabpilī 10.oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros, norisinājās Augstskolu diena. Tās mērķis bija Jēkabpils vidusskolēniem sniegt iespēju savā pilsētā klātienē iepazīties ar augstākās izglītības studiju iespējām lielākajās Latvijas augstskolās.

Lasīt vairāk »

Iepazīsti Rīgā sociālo uzņēmējdarbību pie zīmola LUDE radītājām

09.10.2013

Karjeras nedēļas noslēguma pasākumā 11.oktobrī ar savām zināšanām un pieredzi par sociālo uzņēmējdarbību dalīsies Solvita Kostjukova un Zane Bojāre no Ludes (http://www.lude.lv).

Lasīt vairāk »

Liepājā seminārus skolēniem vadīja slavenais basketbolists Kriss Mūrs

09.10.2013

Otrdien, 8. oktobrī Liepājas Olimpiskā centrā notika ASV basketbolista Krisa Mūra “Pozitīvo emociju stundas” atklāšanas pasākums, kas notiek Karjeras nedēļas ietvaros. Pasākumu atklāja Latvijas Skolu Sporta Federācijas prezidents Andris Lukss, dalībniekus uzrunāja arī Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļa Cēsīs ir sākusies!

08.10.2013

Cēsu novadā Karjeras nedēļas atklāšanā piedalījās vairāk kā 60  novada skolu skolotāju un 8-12.klašu skolēnu.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļa Ventspilī

08.10.2013

Arī Ventspilī sācies nedēļu ilgais Karjeras nedēļas maratons. Ventspils augstskolas pārstāvji, skolotāji, jaunie uzņēmēji un mazliet sabijušies, bet tajā pašā laikā zinātkāri skolēni bija atklāšanas pasākuma dalībnieki.

Lasīt vairāk »