Koordinatoru atziņas pēc Karjeras nedēļas 2014 noslēguma

10.11.2014

Lasiet, ko par Karjeras nedēļu 2014 saka koordinatori no izglītības pārvaldēm.

Lasīt vairāk »

Vairāk nekā 69 000 jauniešu aktīvi domā par karjeras veidošanu

24.10.2014

Latvijas 15 pilsētās un novados noslēgusies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā Karjeras nedēļa, tās ietvaros norisinājās 1 120 pasākumi. Kopumā 69 800 jauniešu piedalījās dažādos notikumos, izzināja savas intereses un spējas, lai pārdomātu savu lēmumu par tālāko izglītības un profesionālās karjeras ceļu.

Lasīt vairāk »

Video: Saldus videosveiciens Karjeras nedēļai

14.10.2014

Saldus iedzīvotāji atklāj savas bērnības sapņu profesijas un stāsta par ceļu īstās karjeras meklējumos.

Viņi zina, kas būs.. Vai zini, kas būsi Tu?

Lasīt vairāk »

Rīgā jauniešus aicina piedalīties Karjeras nedēļā

13.10.2014

Jauniešiem Rīgā pietrūkst zināšanu par pašizvērtējuma veikšanu, secināts Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) veiktajā aptaujā. Lai aicinātu jauniešus apzināties, ka karjeras izvēle jāsāk ar savu interešu, personības, prasmju un zināšanu izpēti, no 13. līdz 17. oktobrim 15 Latvijas pilsētās un novados VIAA organizē Karjeras nedēļu.

Lasīt vairāk »

Video: eksperti diskusijā meklē risinājumus karjeras izglītības problēmām Latvijā

08.10.2014

Sagaidot Karjeras nedēļu, šodien, 8. oktobrī, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) vienkopus pulcēja nozaru ekspertus, lai klātienē diskutētu par karjeras izglītības problemātiku Latvijā. Paneļdiskusijas laikā eksperti sprieda par pašizpētes nozīmi karjeras izglītībā, aktualizējot gan politikas veidotāju, gan tās īstenotāju, gan saņēmēju viedokļus.

Lasīt vairāk »

Aicinām tiešraidē vērot paneļdiskusiju “Pašizpētes nozīme karjeras izglītībā”

08.10.2014

Jau trešo gadu pēc kārtas Valsts izglītības attīstības aģentūra ar Euroguidance tīkla atbalstu rīko Karjeras nedēļu, kas šogad norisināsies 15 Latvijas pilsētās un novados. Šogad Karjeras nedēļas ietvaros esam aktualizējuši jautājumu par pašizpētes nozīmi sava karjeras ceļa izvēlē.

Lasīt vairāk »

Iedvesmojošas personības apdarinājušas milzīgas karjeras kurpes

06.10.2014

Lai aicinātu jauniešus laikus pārdomāt savu karjeras izvēli un izvērtēt savu piemērotību dažādām profesijām, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) kopā ar iedvesmojošām personībām, šodien, 6. oktobrī, Vecrīgā, atklāja vides instalāciju „Iekāp karjeras kurpēs!”. Instalācija ir ieskaņas pasākums Karjeras nedēļai, kas drīzumā norisināsies 15 Latvijas pilsētās un novados.

Lasīt vairāk »

Iepirkšanās centrā Riga Plaza uzzini vairāk par karjeras plānošanas iespējām

03.10.2014

Šodien, 3.oktobrī, Cosmopolitan Shopping Night ietvaros, kas notiks iepirkšanās centrā Riga Plaza, būs iespēja ne tikai iepirkties, bet arī uzzināt vairāk par savām karjeras un izaugsmes iespējām.

Lasīt vairāk »