Karjeras nedēļā piedalījušies vairāk nekā 114 tūkstoši bērnu un jauniešu

19.10.2018

47 Latvijas pilsētās un novados noslēgusies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) iniciatīva - Karjeras nedēļa, kuras laikā vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs un ārpus tām notika vairāk kā 140 interaktīvi, izglītojoši un daudzveidīgi pasākumi, kurus apmeklēja vairāk nekā 114 tūkstoši bērnu un jauniešu.

Lasīt vairāk »

Diskutē par karjeras attīstības atbalsta pilnveidi izglītības iestādēs

12.10.2018

Šodien, 12. oktobrī, notiek Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā nacionālā konference par karjeras attīstības atbalsta nozīmi un pilnveidi Latvijas izglītības iestādēs. Ar šo konferenci noslēdzas Karjeras nedēļa, kas no 8. oktobra norisinājās 47 pilsētās un novados, aktualizējot karjeras vadības prasmju nepieciešamību un lomu karjeras plānošanā.

Lasīt vairāk »

Sākas Karjeras nedēļa 47 Latvijas pašvaldībās

08.10.2018

No 8. līdz 12. oktobrim 47 Latvijas pilsētās un novados notiek Karjeras nedēļa, kuru jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Tās laikā notiek diskusijas vidusskolēniem ar dažādu profesiju pārstāvjiem, savukārt pie pamatskolu jauniešiem dodas improvizācijas aktieru “K” komanda un Karjeras autobuss ar izglītojošām spēlēm un iespēju iepazīt dažādas profesijas ar virtuālās realitātes palīdzību.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļā skolu jaunieši apgūs karjeras vadības prasmes

03.10.2018

No 8. līdz 12. oktobrim 47 pilsētās un novados notiks Karjeras nedēļa, kuru jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Tās laikā Latvijas lielākajās vidusskolās notiks diskusijas ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī skolu jauniešus apciemos improvizācijas aktieru “K” komanda un Karjeras autobuss ar izglītojošām spēlēm un iespēju iepazīt dažādas profesijas ar virtuālās realitātes palīdzību.

Lasīt vairāk »

Aicinām piedalīties nacionālajā konferencē par karjeras atbalstu izglītības iestādēs

25.09.2018

2018. gada 12. oktobrī Karjeras nedēļas noslēguma dienā Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA) rīko gadskārtējo nacionālo konferenci “Mērķtiecīga karjeras attīstības atbalsta pilnveide izglītības iestādēs”, kura notiks RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā.

Lasīt vairāk »