Svinīgā ceremonijā IZM ministrs sveic EuroSkills 2016 laureātus

21.12.2016

Šodien, 21. decembrī, Izglītības un zinātnes ministrs (IZM) Kārlis Šadurskis sveica starptautiskā jauno profesionāļu meistarības konkursa EuroSkills 2016 Latvijas nacionālo komandu. Latviju konkursā pārstāvēja 12 jaunieši, kuri izcīnīja divas sudraba medaļas, trīs bronzas medaļas un četras medaļas par izcilību.

Lasīt vairāk »

Latvijas jaunie profesionāļi konkursā EuroSkills 2016 izcīna deviņas medaļas

05.12.2016

Latvijas komanda ar lieliskiem panākumiem startējusi Eiropas lielākajā un prestižākajā Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2016. Godpilno otro vietu, saņemot sudraba medaļas, kā arī nomināciju Best of the Nation ieguva Ieva Blūma un Kate Stroža, kas pārī startēja modes tehnoloģijās, bet bronzas medaļas izcīnīja skatlogu noformētāja Linda Vilka, mēbeļu galdnieks Reinis Gusts un lauksaimniecības tehnikas mehāniķis Krišjānis Jurāns.

Lasīt vairāk »

EuroSkills 2016 dalībnieki aizvadījuši beidzamo konkursa dienu

04.12.2016

Sestdien noslēdzās trīs dienu profesionālās demonstrācijas un izturības maratons – jauno profesionāļu meistarības konkurss EuroSkills 2016! Lai gan visi spēki ir izsīkuši, tomēr Latvijas komandas jaunieši pēc konkursa jūtas gandarīti. 

Lasīt vairāk »

Lauksaimniecības tehniķa profesijā liela nozīme praktiskai darba pieredzei

03.12.2016

EuroSkills 2016 konkursants lauksaimniecības tehnikas mehāniķa profesijā Krišjānis Jurāns savu sniegumu pirmajās konkursa dienās vērtē kā labu. Galvenais Krišjāņa secinājums, ka labam sniegumam konkursā tikai ar skolā iegūtām zināšanām nepietiktu, ļoti palīdz iepriekš gūtā darba pieredze un uzlabotās prasmes konkursa gatavošanās laikā.

Lasīt vairāk »

EuroSkills 2016 konkursanti saskaras ar jauniem izaicinājumiem sacensību laikā

03.12.2016

Mūsu konkursanti katru dienu sagaida ar entuziasmu un apņēmību demonstrēt savu labāko sniegumu. Taču nav noslēpums, ka katra nākamā konkursa diena nes jaunus pārbaudījumus un izaicinājums.

Lasīt vairāk »

Veiksmīgi aizvadīta EuroSkills 2016 konkursa otrā diena

03.12.2016

Pēc otrās dienas satraukums konkursantu vidū ir pierimis. Protams, katras profesijas pārstāvis vēlas pēc iespējas labāk paveikt gaidāmos uzdevumus, bet nemiers par dalību tik plaša mēroga konkursā ir zudis, atlicis vien pabeigt iesāktos darbus konkursa trešajā - beidzamajā dienā. 

Lasīt vairāk »

Pirmā EuroSkills 2016 konkursa diena ir beigusies

02.12.2016

Pirmajā konkursa dienā pie ieejas hallē jau 8.00 no rīta bija liela rosība – valstu komandas krāsainās un atpazīstamās karoga krāsu formās gaidīja brīdi, kad apsardze vērs durvis, lai varētu doties uz savu darba vietu un sākt demonstrēt savas prasmes un talantus.

Lasīt vairāk »

Ar svinīgu valstu delegāciju gājienu atklāts konkurss EuroSkills 2016

01.12.2016

Konkursa EuroSkills 2016 atklāšanas pasākumā Zviedrijas premjerministrs Stefans Lofvens (Stefan Lofven) uzsver kvalificēta darba spēka aktualitāti mūsdienās.

Lasīt vairāk »