Medaļu ieguvēji

Prasmju konkursi  Vieta  Uzvarētājs
RADOŠA MĀKSLA UN MODES TEHNOLOĢIJAS
Tērpu dizains 1. vieta Paula Punkstiņa, PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola
2. vieta Līva Jevdokimova, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola
3. vieta Alise Sedliņa-Brūdere, PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Tērpu izgatavošana 1. vieta Agnese Mamanova, Rīgas Stila un modes tehnikums
2. vieta Dinija Sekača, Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola
3. vieta Karolīna Romanovska, Daugavpils Tehnikums
Skatlogu dizains un noformēšana 1. vieta Linda Gusta, PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola
2. vieta Endija Viktorija Barkauska, Ogres tehnikums
3. vieta Valērija Romanova, PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola "Saules skola"
TRANSPORTS UN LOĢISTIKA
Transporta pārvadājumi    1. vieta Elīna Dukovska, Rēzeknes tehnikums
2. vieta Krista Amanda Pavlova, PIKC Liepājas Valsts tehnikums
3. vieta Sandris Magone, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola​
Smago spēkratu apkope un remonts 1. vieta  Rinalds Vanters, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums
2. vieta  Matīss Vaivods, Ogres tehnikums
3. vieta  Uģis Āboliņš, Smiltenes tehnikums

INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS

Grafikas dizains 1. vieta

Betija Spāre, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola

2. vieta Edgars Ancītis, PIKC Rīgas Valsts tehnikums
3. vieta Patrīcija Krūmiņa, PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Web tehnoloģijas 1. vieta Krišjānis Elksnītis, Rēzeknes tehnikums
2. vieta Aleksis Šteinburgs, PIKC Rīgas Valsts tehnikums 
3. vieta Rūdolfs Ivans, Saldus tehnikums
Datortīklu administrēšana 1. vieta Iļja Spirts, Jelgavas tehnikums
2. vieta Valdemārs Šperbergs, Saldus tehnikums
3. vieta Mārtiņš Kudrjaševs, Rēzeknes tehnikums
SABIEDRISKIE UN INDIVIDUĀLIE PAKALPOJUMI
Friziera darbi 1. vieta Megija Krāģe, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola
2. vieta Laila Mariņina, Rīgas Stila un modes tehnikums
3. vieta Kerolaine Pisarenkova, Jelgavas Amatu vidusskola

Restorānu serviss

1. vieta Staņislavs Šavļuks, VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
2. vieta Kārlis Blūmentāls, Ventspils Tehnikums
3. vieta Daniels Harijs Āgaris, Smiltenes tehnikums
Viesu uzņemšana 1. vieta Tomass Lakotko, Jelgavas Tehnikums
2. vieta Alita Šļunceva, Ventspils Tehnikums
3. vieta Rainers Rozenfelds, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

Mazumtirdzniecība

1. vieta Krista Macola, PIKC Rīgas Valsts tehnikums 
2. vieta Aivita Rulle, PIKC Liepājas Valsts tehnikums
3. vieta Elis Elizabete Znotiņa, VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
CELTNIECĪBA UN BŪVNIECĪBAS TEHNOLOĢIJAS
Mēbeļu izgatavošana 1. vieta Ditmārs Voitiņš, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
2. vieta Niks Petrovs, Aizkraukles Profesionālā vidusskola
3. vieta Jānis Švēde, Jelgavas Tehnikums
Elektriskās instalācijas   1. vieta Krišjānis Garančs, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums
2. vieta

Nauris Grudulis, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums

3. vieta Ģirts Ķeris, PIKC Liepājas Valsts tehnikums
Sausā būve 1. vieta Juris Naumovs, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
2. vieta Kristaps Rorbahs, Saldus tehnikums
3. vieta

Vadims Kugno, Rīgas Celtniecības koledža

RAŽOŠANA UN INŽENIERTEHNOLOĢIJAS 

Mehatronika

1. vieta Gunārs Zonenbergs, Guntis Kristovskis, PIKC Liepājas Valsts tehnikums
2. vieta Dāniels Dūda, Reinis Mendriķis, PIKC Rīgas Tehniskā koledža
3. vieta Ralfs Zaķis, Svens Līrmanis-Krūmiņš, Valmieras tehnikums

Mobilā robotika

1. vieta

Toms Laugulis, Hermanis Petručeņa, PIKC Rīgas Tehniskā koledža

2. vieta

Reinis Jankovskis, Raivo Rosvalds, PIKC Liepājas Valsts tehnikums

3. vieta Daniels Fēlikss Baumanis, Kristaps Matiass Knops, Valmieras tehnikums