Noslēdzies Latvijas un Šveices sadarbības programmas Stipendiju fonda otrais konkurss Latvijai

25.11.2011

Šī gada 1.novembrī noslēdzās Latvijas – Šveices sadarbības programmas Stipendiju fonda otrais konkurss Latvijai. Kopumā no Latvijas šī konkursa ietvaros saņemti pieci projektu iesniegumi.

Lasīt vairāk »

Sciex atceļ Šveices Stipendiju konkursa papildnosacījumus

14.09.2011

„Sciex atceļ  2011.gada vasarā pieņemtos Šveices Stipendiju konkursa papildnosacījumus, kas projektu vērtēšanā ieviesa jēdzienu „akadēmiskais vecums” (academic age).

Lasīt vairāk »

Konsultācijas par Šveices Stipendiju fondu

12.09.2011

Aicinām uz konsultācijām par Šveices Stipendiju fonda piedāvātajām iespējām doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem pētniecības darbam Šveicē.

Lasīt vairāk »

Zināmi Šveices Stipendiju fonda ceturtā konkursa rezultāti

09.09.2011

Noslēdzies Šveices Stipendiju fonda ceturtais konkurss, kurā tika atbalstīti 28 izcili jauno zinātnieku projekti no četrām jaunajām dalībvalstīm – Ungārijas, Lietuvas, Slovākijas un Slovēnijas. Kopumā tika saņemti 96 projektu iesniegumi, un ar katru konkursu pieaugošais iesniegumu skaits apliecina doktorantu un jauno zinātnieku interesi par Sciex NMSch Stipendiju fonda piedāvātajām iespējām pētniecības darbam Šveicē.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Šveices Stipendiju fonda konkurss doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem

05.09.2011

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina Latvijas doktorantus un jaunos zinātniekus piedalīties Šveices stipendiju fonda otrajā konkursā Latvijai un veikt pētniecisko darbu Šveices zinātniskajās institūcijās.

Lasīt vairāk »

Piešķir Šveices finansējumu pētnieku pieredzes apmaiņai

30.05.2011

Pirmdien, 30. maijā, Šveices Konfederācijas vēstniece Latvijā Gabriela Nuci Sulpicio (Gabriela Nützi Sulpizio), Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Aleksandrs Antonovs un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) direktore Dita Traidās parakstīja Latvijas – Šveices sadarbības programmas projektu līgumu par grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” īstenošanu.

Lasīt vairāk »

Trīs Latvijas jauno zinātnieku projekti saņem Šveices stipendijas

14.04.2011

Šveices Stipendiju fonds, kas atbalsta doktorantūras studentu un jauno zinātnieku pētījumu veikšanu Šveices zinātniskajās institūcijās, no pieciem Latvijas iesniegtajiem projektiem finansēs trīs, piešķirot tiem 111 652 LVL, kas segs pētnieku atalgojumu un ceļa izdevumus.

Lasīt vairāk »