Septiņās Latvijas augstskolās lekcijas lasīs Šveices pētnieki

30.10.2012

Pirmo reizi septiņās Latvijas augstskolās 2012./2013.a.g. lekcijas lasīs Šveices pētnieki. Augstskolas šo iespēju ieguva, piedaloties Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” konkursā.

Lasīt vairāk »

Seminārā satiksies Šveices un Latvijas zinātnieki

25.09.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) šī gada 2. oktobrī aicina visus interesentus, īpaši augstskolu pasniedzējus, doktorantus un zinātnisko institūciju pārstāvjus, apmeklēt informatīvo semināru “Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā un Šveices Stipendiju fonds”.

Lasīt vairāk »

Sadarbības veidošana Šveices Stipendiju fonda projektos

21.09.2012

Lai veicinātu sadarbību, kā arī partneru un mentoru atrašanu Šveices Stipendiju fonda projektu sagatavošanā, Valsts izglītības attīstības aģentūra ir izveidojusi jaunu mājas lapas sadaļu Šveices Stipendiju fonda sadarbības iespējas.

Lasīt vairāk »

VIAA rīko informatīvos seminārus par „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” konkursu

05.09.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” informatīvos seminārus par konkursa nosacījumiem un pieteikšanās kārtību. Tajos aicināti piedalīties pārstāvji no akreditētajām Latvijas augstskolām un zinātniskajām institūcijām.

Lasīt vairāk »

VIAA rīko informatīvos seminārus par Šveices stipendiju fonda konkursu

05.09.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko Šveices stipendiju fonda informatīvos seminārus par konkursa nosacījumiem un pieteikšanās kārtību. Semināros dažādās Latvijas pilsētās aicināti piedalīties Latvijas jaunie zinātnieki.

Lasīt vairāk »

Izsludināts „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā" konkurss akreditētajām Latvijas augstskolām un zinātniskajām institūcijām

03.09.2012

VIAA izsludina grantu shēmas "Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” atklāto konkursu, lai attīstītu un paaugstinātu Latvijas augstskolu un zinātnisko institūciju potenciālu, veicinātu ilgtspējīgu sadarbību starp Latvijas un Šveices augstākās izglītības iestādēm un zinātniskajām institūcijām.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Šveices Stipendiju fonda konkurss Latvijas jaunajiem zinātniekiem

31.08.2012

Līdz 1.novembrim Latvijas doktoranti un jaunie zinātnieki var pieteikties finansējumam no Šveices Stipendiju fonda, lai sava doktorantūras vai pēcdoktorantūras darba ietvaros izstrādātu augstas kvalitātes pētījumus Šveicē.

Lasīt vairāk »

Atrodi sev piemērotāko VIAA administrēto programmu Mērķgrupu kartēs

31.08.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina visus interesentus izmantot mājas lapas sadaļā Kopīgā informācija» Mērķgrupu kartes pieejamās Mērķgrupu kartes, lai atrastu sev vai savai organizācijai piemērotāko VIAA administrēto programmu, stipendiju vai projektu sevis pilnveidei.

Lasīt vairāk »